Iga Świątek - Rybakina Transmisja TV Dubaj World Tennis League Gdzie oglądać mecz Świątek - Rybakina STREAM ONLINE LIVE 24.12.2022 Na jakim programie Iga Świątek w TV dzisiaj

i

Autor: AP Iga Świątek - Rybakina Transmisja TV Dubaj World Tennis League Gdzie oglądać mecz Świątek - Rybakina STREAM ONLINE LIVE 24.12.2022 Na jakim programie Iga Świątek w TV dzisiaj

Finałowy bój

Iga Świątek nie była w stanie się przeciwstawić rywalce! Jelena Rybakina lepsza od Polki w dwóch setach

2022-12-24 16:22

Iga Świątek w ramach pokazowego turnieju World Tennis League podejmowała w finale Jelenę Rybakinę. Polka od początku spotkania miała problemy z przyjęciem serwisu swojej rywalki, co doprowadziło w pierwszym secie do porażki 6:3, 21-latka nie była w stanie tak skutecznie przełamywać, jak rywalka. W kolejnej partii było tylko gorzej, 23-latka nie popełniała praktycznie w ogóle błędów przez co liderka światowego rankingu znalazła się w niemałych kłopotach. Ostatecznie tenisistka z Kazachstanu triumfowała, a Świątek mogła się zadowolić jedynie jednym wygranym gemem w drugiej partii.

Na żywo

Iga Świątek - Jelena Rybakina

Witamy w relacji na żywo z meczu Iga Świątek - Jelena Rybakina! Tenisistki zmierzą się w singlu w ramach finałowego meczu World Tennis League w Dubaju. Początek o 15:00!

Mecz z udziałem Igi Świątek miał rozpocząć się później, jednak zdecydowano, że Polka oraz Elena Rybakina wybiegną na kort wcześniej. Tenisistki rozpoczną spotkanie zaraz po pojedynku Kyrgios/Andreescu - Thiem/Pavlyuchenkova.

Iga już gotowa na mecz!

Mecz poprzedzający występ Igi Świątek zakończył się. Lepsza okazała się para Kyrgios/Andreescu.

Warto przypomnieć osiągnięcia Igi Świątek w 2022 roku.

Obie drużyny zostały już przedstawione! Zaraz rozpocznie się spotkanie Świątek - Rybakina!

Jeszcze chwila rozgrzewki i zaczynamy!

0:1

Od podania rozpoczęła rywalka Świątek. W pierwszym gemie Rybakina prowadziła 40:15, po chwili Polka doprowadziła do remisu, ale nie zdołała przechylić szali zwycięstwa na swoją korzyść.

0:2

Nieudany gem dla Świątek. Rybakina zdołała przełamać Polkę i przewaga 23-latki.

0:3

Trzeci gem był bardzo wyrównany, niestety Rybakina zdołała lepiej się zaprezentować. Świątek w opałach.

1:3

Kolejną partię Świątek rozpoczęła o wiele lepiej. Od początku 21-latka świetnie serwowała, ostatecznie wygrała gema. Oby tak dalej!

2:3

Świątek nawiązała walkę! Rybakina przełamana! Świetna gra Polki!

3:3

Liderka światowego rankingu wyrównała! Rybakina nie była w stanie postawić się przy serwisie Świątek!

3:4

Rybakina nie ma zamiaru się poddać! Świątek była blisko, jednak ostatecznie gem powędrował na konto 23-latki.

3:5

Niestety Iga przy swoim serwisie nie była w stanie pokonać 23-latki. Liderka światowego rankingu może mieć problem z wygraniem tego seta.

3:6

Świątek walczyła do ostatniego punktu, niestety 6:3 wygrywa Rybakina.

0:1

Rybakina się nie zatrzymuje! Kolejne przełamanie przy serwisie Świątek...

0:2

W drugim secie Świątek niestety też nie prezentuje się najlepiej. Rybakina wygrywa 2:0.

1:2

Świątek dalej walczy! Rybakina była blisko wygrania tego gema, jednak liderka światowego rankingu wydarła tę partię rywalce.

1:3

Świątek na początku gema miała ogromne problemy z przyjęciem serwisu rywalki. Po chwili doprowadziła do remisu 40:40, niestety nie udało się jej przełamać Rybakiny.

1:4

Ciężkie chwile Świątek, kazachska tenisistka chce jak najszybciej zakończyć to spotkanie. Polka kolejny raz przełamana...

1:5

Niestety Iga Świątek coraz bliżej porażki. Rybakina się nie myli.

1:6

Polka walczyła do końca, jednak Rybakina doprowadziła do stanu 40:40, po czym zwyciężyła na przewagi.

To wszystko z naszej strony! Dziękujemy, że byliście z nami i zapraszamy na kolejne relacje na sport.se.pl. Do zobaczenia.

Iga Świątek jest prawdziwą liderką zespołu "Kites". We wcześniejszych trzech meczach grupowych nie straciła nawet seta i pewnie ograła Caroline Garcię (6:3, 6:4), Anastazję Pawluczenkową (6:4, 6:3) oraz Arynę Sabalenkę (6:1, 6:3). Jej drużyna w świetnym stylu wywalczyła awans do finału World Tennis League z pierwszego miejsca, w którym zagra z "Hawks". Singlową rywalką polskiej liderki rankingu WTA będzie Jelena Rybakina, która ograła w Dubaju Sabalenkę (0:6, 6:1, 10:6) i Garcię (7:5, 6:1). Na papierze wydaje się być najmocniejszą przeciwniczką, jaką mogła trafić Polka. Będzie to niezwykle ważne starcie dla losów finału, ponieważ singiel kobiet otworzy rywalizację. Po nim na korcie pojawią się tenisiści, a cały turniej zamknie mecz par mieszanych. Czy Świątek wyjedzie z WTL niepokonana? Początek odpowiedzi na to pytanie o 15:00!

Sonda
Iga Świątek wygra World Tennis League 2022 w Dubaju?
Najnowsze