Novak Djoković, Hubert Hurkacz

i

Autor: AP PHOTO Novak Djoković, Hubert Hurkacz

jasny przekaz

Novak Djoković nie krył się ze swoim zdaniem na temat Huberta Hurkacza. Wyłożył kawę na ławę po ograniu Polaka

2023-03-03 8:05

W ćwierćfinale turnieju w Dubaju, na Huberta Hurkacza czekało trudne wyzwanie, jakim była walka z Novakiem Djokoviciem. Ostatecznie Polak przegrał 3:6, 5:7, jednak był w stanie postawić się liderowi rankingu ATP, szczególnie swoją zagrywką. Po zakończeniu spotkania Djoković postanowił powiedzieć parę słów o swoim rywalu i nie krył się, że swoją opinią na temat Hurkacza.

Hubert Hurkacz nie przez przypadek znalazł się na 11. miejscu w rankingu ATP i niejednokrotnie miał okazję pokazywać swoje umiejętności, które stoją na wysokim poziomie. Po dwóch kolejnych wygranych meczach na turnieju w Dubaju, Polak miał okazję sprawdzić się z Novakiem Djokoviciem, który wciąż jest najlepszą rakietą na świecie. Pomimo tego, że ostatecznie przegrał 3:6, 5:7, wrocławianin dał się we znaki rywalowi, szczególnie swoją zagrywką. Jak się okazało, zrobił on wrażenie na Djokoviciu. 

Novak Djoković wprost podsumował Huberta Hurkacza po ograniu go w Dubaju! Walnął prosto z mostu, z niczym się nie krył

Po zakończonym spotkaniu, Novak Djoković standardowo udzielił wywiadu, w którym postanowił pochwalić naszego tenisistę i oddać mu, że wcale nie grało mu się z nim łatwo. Podczas turnieju w Dubaju obaj zawodnicy spotkali się ze sobą po raz piąty w historii, jednak Serb nie ukrywał, że Hubert Hurkacz zawsze jest niebezpiecznym przeciwnikiem. 

Novak Djoković nie krył się ze swoim zdaniem na temat Huberta Hurkacza. Wyłożył kawę na ławę po ograniu Polaka

To był wymagający mecz, jak zawsze przeciwko Hubertowi. To jeden z najlepszych zawodników w tourze i ma fantastyczną osobowość. Z każdym ma świetne relacje oraz zawsze okazuje szacunek rywalowi. Życzę mu wszystkiego, co najlepsze na dalszą część sezonu - powiedział po wygranej z Hurkaczem Novak Djoković, komplementując wrocławianina. Takie słowa od takiej legendy jak Serb z pewnością zadziałają motywująco na Polaka.

Sonda
Czy Hubert Hurkacz będzie kiedyś liderem rankingu ATP?
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze