Agnieszka Radwańska, Dawid Celt, Urszula Radwańska

i

Autor: Cyfra Sport Agnieszka Radwańska, Dawid Celt, Urszula Radwańska

Ostry wycisk

Radwańska wypięła pośladki i ostro się spociła. Padły ważne słowa o problemach

2022-09-30 14:08

Życie sportowca to nie zawsze jest droga usłana różami. Wiedzą o tym niemal wszyscy, którzy próbowali sił w zawodach na najwyższym poziomie. Lata wyrzeczeń i ciężkich treningów, a jeden błąd może przekreślić wszystko. O takich doświadczeniach opowiedziała Urszula Radwańska. Tenisistka przy okazji zaprezentowała efekty treningów na plaży, odważnie pozując przed kamerą.

Urszula Radwańska zawsze starała się dorównać na korcie bardziej utytułowanej siostrze. Agnieszka Radwańska przez wiele lat dominowała na imprezach światowej rangi. Urszuli nigdy nie udało się zabłysnąć tak mocno, ale nigdy się nie poddawała. Jeszcze ciężej trenowała i żyła sportem. Jak każdy miała jednak sporo chwil zwątpienia, o czym napisała w ostatnim poście na Instagramie. Na portalu społecznościowym wygłosiła niezwykle ważne przesłanie dla wszystkich swoich fanów. Przy okazji opublikowała wideo z kolejnego wyczerpującego treningu. Zajęcia te przynoszą jednak efekt, co widać po wyrzeźbionym ciele pochodzącej z Krakowa sportsmenki.

Urszula Radwańska wypina pośladki podczas ćwiczeń

Na krótkim materiale wideo widać kilka ćwiczeń, jakie na słonecznej plaży wykonywała Urszula Radwańska. Tenisistka od lat słynie ze świetnej figury, a w mediach społecznościowych wiele razy dzieliła się już przepisami na wyczerpujący i efektywny zarazem trening. Tym razem Radwańska postawiła na zajęcia z gumami i między innymi przysiady.

Przy wideo pojawiły się słowa, które poruszają ważne dla wielu problemy. Chyba każdy poczuł kiedyś w życiu moment zwątpienia i był wystawiony na ciężką próbę. Sportowcy znają to doskonale. Wystarczy jeden błąd w ważnym meczu, by wiele lat ciężkiej pracy poszło na marne w ciągu sekundy.

Istotne przesłanie Radwańskiej

Właśnie na ten temat postanowiła głos zabrać sportsmenka. "Bez względu na to ile popełnisz błędów, ile razy się potkniesz lub jak wolno idą postępy i tak jesteś przed tymi, którzy obawiali się zacząć. Więc do dzieła!" - czytamy w instagramowym wpisie Urszuli Radwańskiej, który wyraźnie zmotywował do działania zachwyconych fanów.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze