Rafael Nadal

i

Autor: AP PHOTO Rafael Nadal

Kłopoty legendy tenisa

Rafael Nadal w poważnych tarapatach?! Hiszpański tenisista będzie musiał zapłacić ogromne pieniądze

2022-08-04 19:54

Rafael Nadal to utytułowany tenisista, w ostatnim czasie zrezygnował z meczu półfinałowego podczas turnieju na Wimbledonie. Hiszpan ogłosił, że musiał odpuścić ze względu na kontuzję brzucha. 36-latek może za niedługo mieć problemy, argentyński biznesmen Lisandro Borges chce pozwać Nadala o nierozegranie serii meczów Ameryce Południowej i Północnej.

Rafael Nadal jest nazywany legendą tenisa nie bez przyczyny, Hiszpan ma na swoim koncie zwycięstwa w takich turniejach jak: Wimbledon czy US Open. W ostatnim czasie 22-krotny triumfator turniejów wielkoszlemowych nie mógł wystąpić podczas półfinałowego spotkania na turnieju w Londynie z Nickiem Kyrgiosem. Hiszpan zrezygnował z gry ze względu na kontuzję brzucha, a dokładniej mięsień 36-latka został rozerwany na 7 milimetrów. To nie koniec kłopotów Nadala, biznesmen Lisandro Borges planuje pozwać legendę tenisa ze względu na niedotrzymanie umowy, dotyczącej meczów, które miał rozegrać "Rafa".

Agnieszka Radwańska szczerze o Idze Świątek, wznowieniu kariery i sportowej emeryturze. "Isia" nie miała tajemnic [WYWIAD SE]

Sonda
Czy Rafael Nadal to najlepszy tenisista w historii?

Nadal mecze pokazowe miał rozegrać w Meksyku, Argentynie oraz Ekwadorze. Zdaniem argentyńskiego biznesmena to właśnie obóz Hiszpana miał wnioskować o te wydarzenia. Borges o całą sytuację obwinia menadżera słynnego tenisisty - Carlosa Costy. Podczas rozmowy z gazetą "Ole" Argentyńczyk powiedział, że zorganizował specjalnie dla 36-latka pobyt na innym tournée, tym samym złamał warunki uzgodnionego kontraktu. Borges mówi wprost o pozwie do sądu. - Nadal dwukrotnie podpisał umowę. Pozwiemy go o 10 mln dolarów. Hiszpan jest najlepszym tenisistą na świecie, ale jego agent to łajdak - podsumował biznesmen. 

Najseksowniejsza tenisistka na świecie grzeje boskie ciało na jachcie! Kibice w szoku, ona ma dwójkę dzieci!

Agnieszka Radwańska o Idze Świątek, powrocie na korty i życiu po zakończeniu kariery
Najnowsze