Rafael Nadal zepsuł zegarek za pół miliona dolarów ZDJĘCIA

2011-08-25 8:00

Rafael Nadal (25 l.) jest już w Nowym Jorku i ciężko pracuje przed wielkoszlemowym US Open. Wicelider rankingu tenisistów podczas treningu uderzał piłkę tak mocno, że... zerwał pasek w zegarku. Warty pół miliona dolarów (1,5 miliona złotych) czasomierz spadł na kort i trochę się potłukł!

Nadal dostał zegarek w prezencie od słynnego szwajcarskiego zegarmistrza Richarda Mille, który wyprodukował zaledwie 50 takich egzemplarzy.

Każdy z nich kosztuje fortunę i najczęściej jest bardzo szanowany przez właściciela. Hiszpański gwiazdor tak lubi swój zegarek, że niemal się z nim nie rozstaje. Ma go na ręce nawet podczas meczów i treningów, nie przejmując się tym, że droga zabawka może ucierpieć.

Przeczytaj koniecznie: Adamek vs Kliczko. Chcesz zobaczyć walkę? To płać!

Właśnie tak się stało podczas treningu na kortach Flushing Meadows, gdzie w poniedziałek Rafa rozpocznie walkę w obronie tytułu. Jeśli uda mu się tego dokonać, dostanie czek na 1,8 miliona dolarów (ponad 5 mln zł)! Z pewnością wystarczy na zakup kolejnego zegarka...

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze