Roland Garros DRABINKA WYNIKI kobiet WTA TERMINARZ French Open 2022

2022-05-26 8:22
Roland Garros 2022 DRABINKA kobiet WYNIKI WTA TERMINARZ French Open
Autor: AP Roland Garros 2022 DRABINKA kobiet WYNIKI WTA TERMINARZ French Open

Roland Garros DRABINKA kobiet WYNIKI WTA TERMINARZ Roland Garros 2022. Najlepsze tenisistki na świecie walczą już w III rundzie paryskiego Roland Garros, a główną faworytką jest oczywiście Iga Świątek. Polska liderka rankingu WTA przed paryskim Szlemem wygrała 5 kolejnych turniejów i 28 meczów z rzędu. Tytułu nie obroni Czeszka Barbora Krejckiova, która szybko odpadła, już po pierwszym meczu. Poniżej dowiesz się, jak wygląda drabinka kobiet Roland Garros 2022. Sprawdź terminarz French Open 2022 kobiet. WYNIKI French Open 2022 DRABINKA French Open 2022 TERMINARZ PROGRAM.

Roland Garros TERMINARZ turnieju kobiet PROGRAM

  • I runda - 22-24 maja (niedziela, poniedziałek, wtorek)
  • II runda - 25-26 maja (środa, czwartek)
  • III runda - 27-28 maja (piątek, sobota)
  • IV runda - 29-30 maja (niedziela, poniedziałek)
  • 1/4 finału - 31 maja-1 czerwca (wtorek, środa)
  • 1/2 finału - 2 czerwca (czwartek)
  • Finał - 4 czerwca (sobota)

Roland Garros DRABINKA i WYNIKI kobiet

1/4 FINAŁU

ŚWIĄTEK Iga [POL, 1] - PEGULA Jessica [USA, 11]

KUDERMETOVA Veronika [29] - KASATKINA Daria [20]

--------

TREVISAN Martina [ITA] - FERNANDEZ Leylah [CAN, 17]

GAUFF Coco [USA, 18] - STEPHENS Sloane [USA]

IV RUNDA

ŚWIĄTEK Iga [POL, 1] - ZHENG Qinwen [CHN] 6:7(5), 6:0, 6:2

PEGULA Jessica [USA, 11] - BEGU Irina-Camelia [ROU] 4:6, 6:2, 6:3

---

KUDERMETOVA Veronika [29] - KEYS Madison [USA, 22] 1:6, 6:3, 6:1

KASATKINA Daria [20] - GIORGI Camila [ITA, 28] 6:2, 6:2

--------

TREVISAN Martina [ITA] - SASNOVICH Aliaksandra 7:6(10), 7:5

FERNANDEZ Leylah [CAN, 17] - ANISIMOVA Amanda [USA, 27] 6:3, 4:6, 6:3

---

MERTENS Elise [BEL, 31] - GAUFF Coco [USA, 18] 4:6, 0:6

TEICHMANN Jil [SUI, 23] - STEPHENS Sloane [USA] 2:6, 0:6

>

III RUNDA

ŚWIĄTEK Iga [POL, 1] - KOVINIC Danka [MNE] 6:3, 7:5

ZHENG Qinwen [CHN] - CORNET Alizé [FRA] 6:0, 3:0 krecz Cornet

---

PEGULA Jessica [USA, 11] - ZIDANSEK Tamara [SLO, 24] 6:1, 7:6(2)

BEGU Irina-Camelia [ROU] - JEANJEAN Leolia [FRA] 6:1, 6:4

---

BADOSA Paula [ESP, 3] - KUDERMETOVA Veronika [29] 3:6, 1:2 krecz Badosy

KEYS Madison [USA, 22] - RYBAKINA Elena [KAZ, 16] 3:6, 6:1, 7:6(3)

---

ROGERS Shelby [USA] - KASATKINA Daria [20] 3:6, 2:6

GIORGI Camila [ITA, 28] - SABALENKA Aryna [7] 4:6, 6:1, 6:0

--------

TREVISAN Martina [ITA] - SAVILLE Daria [AUS] 6:3, 6:4

KERBER Angelique [GER, 21] - SASNOVICH Aliaksandra 4:6, 6:7(5)

---

BENCIC Belinda [SUI, 14] - FERNANDEZ Leylah [CAN, 17] 5:7, 6:3, 5:7

ANISIMOVA Amanda [USA, 27] - MUCHOVA Karolina [CZE] 6:7(7), 6:2, 3:0 krecz

---

GRACHEVA Varvara - MERTENS Elise [BEL, 31] 2:6, 3:6

GAUFF Coco [USA, 18] - KANEPI Kaia [EST] 6:3, 6:4

---

AZARENKA Victoria [15] - TEICHMANN Jil [SUI, 23] 6:4, 5:7, 6:7(5-10)

STEPHENS Sloane [USA] - PARRY Diane [FRA] 6:2, 6:3

II RUNDA

ŚWIĄTEK Iga [POL, 1] - RISKE Alison [USA] 6:0, 6:2

SCHMIEDLOVA Anna Karolina [SVK] - KOVINIC Danka [MNE] 3:6, 5:7

---

HALEP Simona [ROU, 19] - ZHENG Qinwen [CHN] 6:2, 2:6,1:6

CORNET Alizé [FRA] - OSTAPENKO Jelena [LAT, 13]

---

PEGULA Jessica [USA, 11] - KALININA Anhelina [UKR] 6:1, 5:7, 6:4

SHERIF Mayar [EGY] - ZIDANSEK Tamara [SLO, 24] walkower Sherif

---

ALEXANDROVA Ekaterina [30] - BEGU Irina-Camelia [ROU] 7:6(3), 3:6, 4:6

JEANJEAN Leolia [FRA] - PLISKOVA Karolina [CZE, 8] 6:2, 6:2

---

BADOSA Paula [ESP, 3] - JUVAN Kaja [SLO] 7:5, 3:6, 6:2

KRUNIC Aleksandra [SRB] - KUDERMETOVA Veronika [29] 3:6, 3:6

---

KEYS Madison [USA, 22] - GARCIA Caroline [FRA] 6:4, 7:6(3)

VOLYNETS Katie [USA] - RYBAKINA Elena [KAZ, 16] 4:6, 0:6

---

COLLINS Danielle [USA, 9] - ROGERS Shelby [USA] 4:6, 3:6

CONTRERAS GOMEZ Fernanda [MEX] - KASATKINA Daria [20] 0:6, 3:6

---

GIORGI Camila [ITA, 28] - PUTINTSEVA Yulia [KAZ] 6:3, 7:5

BRENGLE Madison [USA] - SABALENKA Aryna [7] 1:6, 3:6

---

LINETTE Magda [POL] - TREVISAN Martina [ITA] 3:6, 2:6

SAVILLE Daria [AUS] - KVITOVA Petra [CZE, 32] 6:4, 6:2

---

KERBER Angelique [GER, 21] - JACQUEMOT Elsa [FRA] 6:1, 7:6(2)

SASNOVICH Aliaksandra - RADUCANU Emma [GBR, 12] 3:6, 6:1, 6:1

---

BENCIC Belinda [SUI, 14] - ANDREESCU Bianca [CAN] 6:2, 6:4

SINIAKOVA Katerina [CZE] - FERNANDEZ Leylah [CAN, 17] 3:6, 2:6

---

ANISIMOVA Amanda [USA, 27] - VEKIC Donna [CRO] 6:4, 6:1

MUCHOVA Karolina [CZE] - SAKKARI Maria [GRE, 4] 7:6(5), 7:6(4)

---

TOMLJANOVIC Ajla [AUS] - GRACHEVA Varvara 4:6, 7:6(5), 5:7

BOUZKOVA Marie [CZE] - MERTENS Elise [BEL, 31] walkower Bouzkovej

---

GAUFF Coco [USA, 18] - VAN UYTVANCK Alison [BEL] 6:1, 7:6(4)

HADDAD MAIA Beatriz [BRA] - KANEPI Kaia [EST] 4;6, 4:6

---

AZARENKA Victoria [15] - PETKOVIC Andrea [GER] 6:1, 7:6(3)

DANILOVIC Olga [SRB] - TEICHMANN Jil [SUI, 23] 4:6, 1:6

---

CIRSTEA Sorana [ROU, 26] - STEPHENS Sloane [USA] 6:3, 2:6, 0:6

OSORIO Camila [COL] - PARRY Diane [FRA] 3:6, 3:6

I RUNDA

ŚWIĄTEK Iga [POL, 1] - TSURENKO Lesia [UKR] 6:2, 6:0

RISKE Alison [USA] - YASTREMSKA Dayana [UKR] 6:3, 6:3

----

SCHMIEDLOVA Anna Karolina [SVK] - KUCOVA Kristina [SVK] 4:6, 7:6(1), 6:2

KOVINIC Danka [MNE] - SAMSONOVA Liudmila [25] 2:6, 6:2, 6:1

---

HALEP Simona [ROU, 19] - SCHUNK Nastasja [GER] 6:4, 1:6, 6:1

ZANEVSKA Maryna [BEL] - ZHENG Qinwen [CHN] 3:6, 1:6

---

CORNET Alizé [FRA] - DOI Misaki [JPN] 6:2, 6:0

BRONZETTI Lucia [ITA] - OSTAPENKO Jelena [LAT, 13] 1:6, 4:6

---

PEGULA Jessica [USA, 11] - WANG Qiang [CHN] 6:2, 6:4

KALININA Anhelina [UKR] - BAPTISTE Hailey [USA] 5:2 krecz

---

SHERIF Mayar [EGY] - KOSTYUK Marta [UKR] 6:3, 7:5

LIU Claire [USA] - ZIDANSEK Tamara [SLO, 24] 2:6, 2:6

---

ALEXANDROVA Ekaterina [30] - MINNEN Greet [BEL] 7:5, 6:3

BEGU Irina-Camelia [ROU] - PAOLINI Jasmine [ITA] 4:6, 6:1, 7:6(5)

---

JEANJEAN Leolia [FRA] - PARRIZAS DIAZ Nuria [ESP] 6:4, 6:3

ANDRIANJAFITRIMO Tessah [FRA] - PLISKOVA Karolina [CZE, 8] 6:2, 3:6, 1:6

---

BADOSA Paula [ESP, 3] - FERRO Fiona [FRA] 6:2, 6:0

SELEKHMETEVA Oksana - JUVAN Kaja [SLO] 5:7, 6:7(4)

---

KRUNIC Aleksandra [SRB] - RAKHIMOVA Kamilla 6:4, 6:3

ZHU Lin [CHN] - KUDERMETOVA Veronika [29] 4:6, 6:3, 3:6

---

KEYS Madison [USA, 22] - KALINSKAYA Anna 6:3, 3:6, 6:4

TOWNSEND Taylor [USA] - GARCIA Caroline [FRA] 3:6, 4:6

---

VOLYNETS Katie [USA] - GOLUBIC Viktorija [SUI] 6:2, 2:6, 6:1

RUS Arantxa [NED] - RYBAKINA Elena [KAZ, 16] 1:6, 7:5, 2:6

---

COLLINS Danielle [USA, 9] - TOMOVA Viktoriya [BUL] 6:0, 6:4

ROGERS Shelby [USA] - MARTINCOVA Tereza [CZE] 6:4, 6:3

---

UDVARDY Panna [HUN] - CONTRERAS GOMEZ Fernanda [MEX] 6:7(8), 3:6

PETERSON Rebecca [SWE] - KASATKINA Daria [20] 2:6, 0:6

---

GIORGI Camila [ITA, 28] - ZHANG Shuai [CHN] 3:6, 6:2, 6:2

BARA Irina [ROU] - PUTINTSEVA Yulia [KAZ] 3:6, 1:6

---

BRENGLE Madison [USA] - BUZARNESCU Mihaela [ROU] 6:1, 6:2

PAQUET Chloé [FRA] - SABALENKA Aryna [7] 6:2, 3:6, 4:6

----

JABEUR Ons [TUN, 6] - LINETTE Magda [POL] 6:3, 6:7(4), 5:7

TREVISAN Martina [ITA] - DART Harriet [GBR] 6:0, 6:2

---

GRAMMATIKOPOULOU Valentini [GRE] - SAVILLE Daria [AUS] 1:6, 2:6

BONDAR Anna [HUN] - KVITOVA Petra [CZE, 32] 6:7(0), 1:6

---

KERBER Angelique [GER, 21] - FRECH Magdalena [POL] 2:6, 6:3, 7:5

WATSON Heather [GBR] - JACQUEMOT Elsa [FRA] 3:6, 3:6

---

SASNOVICH Aliaksandra - WANG Xinyu [CHN] 6:4, 6:1

NOSKOVA Linda [CZE] - RADUCANU Emma [GBR, 12] 7:6(4), 5:7, 1:6

---

BENCIC Belinda [SUI, 14] - JANI Reka Luca [HUN] 6:1, 6:1

ANDREESCU Bianca [CAN] - BONAVENTURE Ysaline [BEL] 3:6, 7:5, 6:0

---

SINIAKOVA Katerina [CZE] - MARTIC Petra [CRO] 6:4, 7:6(6)

MLADENOVIC Kristina [FRA] - FERNANDEZ Leylah [CAN, 17] 0:6, 5:7

---

ANISIMOVA Amanda [USA, 27] - OSAKA Naomi [JPN] 7:5, 6:4

BJORKLUND Mirjam [SWE] - VEKIC Donna [CRO] 6:7(6), 2:6

---

MONNET Carole [FRA] - MUCHOVA Karolina [CZE] 3:6, 3:6

BUREL Clara [FRA] - SAKKARI Maria [GRE, 4] 2:6, 3:6

---

KONTAVEIT Anett [EST, 5] - TOMLJANOVIC Ajla [AUS] 6:7(5), 5:7

SHARMA Astra [AUS] - GRACHEVA Varvara 6:4, 4:6, 5:7

---

GASANOVA Anastasia - BOUZKOVA Marie [CZE] 2:6, 1:6

RUSE Elena-Gabriela [ROU] - MERTENS Elise [BEL, 31] 3:6, 1:6

---

GAUFF Coco [USA, 18] - MARINO Rebecca [CAN] 7:5, 6:0

VAN UYTVANCK Alison [BEL] - LI Ann [USA] 3:6, 2:3 krecz Li

---

HADDAD MAIA Beatriz [BRA] - BUCSA Cristina [ESP] 6:3, 1:6, 6:2

KANEPI Kaia [EST] - MUGURUZA Garbiñe ESP [10] 2:6, 6:3, 6:4

---

AZARENKA Victoria [15] - BOGDAN Ana [ROU] 6:7(7), 7:6(1), 6:2

DODIN Oceane [FRA] - PETKOVIC Andrea [GER] 4:6, 2:6

---

DANILOVIC Olga [SRB] - GALFI Dalma [HUN] 3:6, 7:6(4), 6:2

PERA Bernarda [USA] - TEICHMANN Jil [SUI, 23] 2:6, 1:6

---

CIRSTEA Sorana [ROU, 26] - MARIA Tatjana [GER] 6:3, 6:3

STEPHENS Sloane [USA] - NIEMEIER Jule [GER] 5:7, 6:4, 6:2

---

OSORIO Camila [COL] - TAN Harmony [FRA] 6:4, 6:3

PARRY Diane [FRA] - KREJCIKOVA Barbora [CZE, 2] 1:6, 6:2, 6:3

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze