Seksowna celebrytka nudzi się w łóżku ze znanym tenisistą. Wszystko przez... Covid-19!

2021-01-18 17:47
Tenis, Bernard Tomic, Vanessa Sierra
Autor: YouTube Celebrytka Vanessa Sierra i zawodowy tenisista Bernard Tomic

Bernard Tomic to niespełna 30-letni australijski tenisista, kiedyś 17. rakieta świata, ćwierćfinalista Wimbledonu. Jego dziewczyna to też rakieta. Niejaka Vanessa Sierra, celebrytka uczestnicząca w popularnych programach telewizyjnych, osoba hojnie obdarzona przez naturę. Na najnowszych nagraniach wideo para leży na łóżku w hotelu i wyraźnie się nudzi...

Co się stało? Otóż seksbomba i znany sportowiec trafili do hotelu w Australii, gdzie w "bańce" – izolacji z powodu pandemii Covid-19 muszą obowiązkowo przebywać uczestnicy lutowego wielkoszlemowego turnieju Australian Open. Dla niektórych oznacza to nawet dwutygodniową kwarantannę bez możliwości wyjścia (dotyczy to tych tenisistów bądź tenisistek, którzy w trakcie podróży samolotem czarterowym na antypody przebywali na pokładzie w towarzystwie osób zakażonych koronawirusem). W przypadku Tomicia i Sierry wchodzą w grę jedynie wyjazdy na treningi, ale i one bywają odwoływane. Sierra w filmie wideo żali się, że jedzenie jest fatalnie i muszą zamawiać na mieście, opowiada też jak się nudzi z partnerem w niewielkim pokoju hotelowym. Zwróciła nawet uwagę, że ma brudne włosy. Sama bowiem nigdy ich nie myje, ma od tego stylistów... Takie właśnie problemy zakochany duet napotkał w Australii trzy tygodnie przed pierwszym tegorocznym turniejem wielkoszlemowym. Vanessa opowiadała o nich szeroko w filmie opublikowanym w internecie. Tomic w tym czasie bawił się komputerem lub smartfonem.

Siostra bliźniaczka ATAKUJE tenisową SEKSBOMBĘ: Jest dla mnie jak obca osoba! [ZDJĘCIA]

O parze zrobiło się głośno jesienią ubiegłego roku, gdy Sierra zaczęła publikować materiały na erotycznym portalu Onlyfans, a jej nowy chłopak był... współbohaterem. Zaczęło się od fotki, na której Tomic gryzie w pośladek ukochaną. Jak to się stało, że Australijczyk pokazał się na filmie wideo w negliżu w łóżku ze swoją partnerką? Owa dama, uczestniczka programu „Love Island” zademonstrowała na Instagramie fotografię, na której daje się pieścić w ten sposób Tomiciowi. Miała to być zachęta do wykupienia abonamentu na oglądanie innych igraszek tej pary w serwisie OnlyFans. „Ja, mój facet i wszystkie ulubione dziewczyny z Instagrama nago. To moja najbardziej wyuzdana strona internetowa. Porozmawiaj ze mną, odpowiadam każdemu, codziennie publikuję coś nowego, wysyłam świńskie wiadomości, jestem dostępna na żywo, stale online” – napisała między innymi Sierra, prezentując stronę tytułową swojej strony w OnlyFans.

Najnowsze