SEKSOWNA Donna Vekić rywalką Igi Świątek. To dla niej Stan Wawrinka zostawił żonę ZDJĘCIA

2020-01-23 15:20 CH
Donna Vekić
Autor: Instagram

Donna Vekić (23 l.) ma wielki talent, ale przez długie lata zamiast o jej sukcesach na korcie mówiło się głównie o jej urodzie i gorących romansach. Ostatnio śliczna Chorwatka gra jednak bardzo dobrze, czego efektem był awans na 20. miejsce w rankingu WTA. W sobotę jej formę sprawdzi Iga Świątek (18 l.) w III rundzie Australian Open. Zobaczcie ZDJĘCIA seksownej Donny Vekić.

Donna Vekić w bardzo młodym wieku zaczęła odnosić sukcesy. Efektowna blondynka już w wieku 16 lat przebiła się do Top-100 rankingu WTA. - Wtedy zaczęło się prawdziwe szaleństwo. Zainteresowanie chorwackich mediów mnie przerosło, tym bardziej, że kiedy wpadłam w dołek formy, zaczęły pisać o mnie przykre rzeczy. Potrzebowałam kilka lat żeby oswoić się z tym wszystkim - zwierza się Donna, która długo nie potrafiła odnaleźć się w seniorskim tenisie. Grała słabo i znana była głównie jako dziewczyna starszego od niej o 11 lat Stana Wawrinki.

Stan Wawrinka, słynny szwajcarski tenisista, trzykrotny mistrz turniejów wielkoszlemowych, w 2015 roku ogłosił, że rozwodzi się z żoną. Kiedy mniej więcej w tym samym czasie wyszło na jaw, że ma romans z Donną Vekić, zrobiło się duże zamieszanie (śliczna Vekić miała wtedy zaledwie 18 lat). Pół roku temu burzliwy związek Chorwatki ze Szwajcarem się rozpadł. I chyba w bardzo niemiłej atmosferze, bo tenisiści przestali nawet... obserwować swoje profile w mediach społecznościowych. A piękna Donna wyraźnie odżyła po końcu tego romansu. Wyszła z cienia szwajcarskiego gwiazdora i odnosi sukcesy. W I rundzie Australian Open ograła słynną Marię Szarapową (6:2, 6:4).

Wyświetl ten post na Instagramie.
When in Capri... 🏝🌊🍹🌞🍒🇮🇹 Post udostępniony przez Donna Vekic (@donnavekic)
Wyświetl ten post na Instagramie.
New York new dress 💃🏼 Post udostępniony przez Donna Vekic (@donnavekic)
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze