Agnieszka Radwańska w 2013 roku doszła do ćwierćfinału French Open

Autor: East News Agnieszka Radwańska w 2013 roku doszła do ćwierćfinału French Open

Sensacyjna porażka Agnieszki Radwańskiej, Polka odpadła w I rundzie WTA w Eastbourne!

2013-06-18 20:08

Agnieszka Radwańska niespodziewanie przegrała w I rundzie turnieju WTA w Eastbourne. Nasza najlepsza tenisistka musiała uznać wyższość Jamie Hampton, która poradziła sobie z "Isią" w dwóch setach 7:6(7:2), 6:2.

Od początku spotkania kibice zgromadzeni na korcie w Eastbourne byli świadkami zaciętego pojedynku. Losy pierwszego seta rozstrzygnął dopiero tie-break, którego niespodziewanie gładko (7:2) wygrała Amerykanka.

W drugiej partii Jamie Hampton potwierdziła, że jej zwycięstwo w poprzednim secie nie było przypadkowe. Amerykanka ograła Radwańską 6:3 i pozbawiła Polkę szans na zwycięstwo w turnieju w Eastbourne już w I rundzie.

"Isia" tym samym nie pokazała się z dobrej strony przed zbliżającym się Wimbledonem. Miejmy nadzieję, że ta porażka była jedynie wypadkiem przy pracy i na zawody kolejnego w tym sezonie turnieju Wielkiego Szlema Polka przyjedzie w zdecydowanie lepszej dyspozycji.