Serena Williams

i

Autor: screen/twitter.com/usopen

Wzruszające pożegnanie

Serena Williams pożegnała się z kibicami! Wzruszające sceny na US Open, nie powstrzymała łez

2022-09-03 8:55

Serena Williams pożegnała się z kibicami na US Open. Gwiazda światowego tenisa odpadła z turnieju w meczu przeciwko Ajli Tomljanovic i był to ostatni mecz w jej karierze. Legenda zabrała głos po spotkaniu, dziękując kibicom i rodzinie. Nie mogła powstrzymać łez, mamy nagranie.

Serena Williams przegrała w US Open. Legenda światowego tenisa uległa  Ajli Tomljanovic i oficjalnie zakończyła swoją karierę. Tuż po przegranej, Amerykanka zwróciła się do kibiców i rodziny. Nie zabrakło łez, mamy wzruszające nagranie. Te sceny przejdą do historii światowego tenisa i sportu.

Marcin Możdżonek wytypował, kto zostanie mistrzem świata w siatkówkę! Mistrz nie ma wątpliwości, wymienił trzy drużyny

Serena Williams żegna się z kibicami. Padły wzruszające słowa

Mimo że Serena Williams miała wielkie nadzieje na swój ostatni, wielki triumf w karierze, to przegrana z Ajlą Tomljanovic sprawiała, że zakończyła swoją karierę. Amerykanka w piękny i wzruszający sposób zwróciła się do kibiców.

- O mój Boże, dziękuję wam wszystkim, byliście dziś niesamowici. Dziękuję mojemu tacie, wiem, że oglądałeś. Dziękuję mojej mamie, dziękuję wszystkim, którzy są tutaj, którzy byli ze mną przez te wszystkie lata, dekady. To naprawdę były dekady. Ale to wszystko zaczęło się dzięki moim rodzicom, oni zasługują na wszystko, jestem im bardzo wdzięczna.Nie byłabym Sereną, gdyby nie było Venus. Dziękuję, ona jest jedynym powodem tego, że Serena Williams kiedykolwiek zaistniała - powiedziała Serena Williams.

Steven Gerrard chwali Jana Bednarka. Po tych słowach dostanie skrzydeł

Ajla Tomljanovic pożegnała Serenę Williams. Nie spodziewała się wygranej z Amerykanką

Australijka przyznała, że nie spodziewała się, że to jej przypadnie w udziale zakończenie kariery legendarnej tenisistki. Jak sama przyznała, myślała, że to ona wyjdzie ze starcia przegraną.

- Kocham Serenę tak jak wszyscy tutaj. To dla mnie surrealistyczne, nie sądziłam, że to ja zagram kiedyś w jej ostatnim meczu. Szczerze mówiąc, myślałam, że mnie pokona - mówi Tomlajnovic.

Sonda
Czy Iga Świątek wygra US Open?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze