Marcin Możdżonek

i

Autor: CyfraSport Marcin Możdżonek

Zero wątpliwości!

Marcin Możdżonek wytypował, kto zostanie mistrzem świata w siatkówkę! Mistrz nie ma wątpliwości, wymienił trzy drużyny

2022-09-03 7:59

Marcin Możdżonek postanowił wytypować swoich trzech faworytów do zdobycia tytułu mistrza świata. Były siatkarz, który w swojej karierze podnosił trofeum za światowy czempionat przed ośmioma laty, nie ma wątpliwości, że największe szanse na tytuł najlepszej drużyny globu mają trzy drużyny, które zrobiły na nim największe wrażenie. Nie zabrakło słów o Polsce.

Marcin Możdżonek postanowił wytypować swoich faworytów do zdobycia siatkarskiego tytułu mistrzów świata. Były gracz kadry narodowej nie ma wątpliwości, że w grze o trofeum liczyć się będą trzy drużyny, które zrobiły na nim jak na razie największe wrażenie. O swoich przemyśleniach Możdżonek powiedział w rozmowie z "Interią".

Marcin Możdżonek szczerze o mistrzostwach świata. Te drużyny mają największe szanse

Jak zaznaczył Marcin Możdzonek w rozmowie z "Interią", jego zdaniem najpoważniejszymi kandydatami do zdobycia tytułu mistrza świata są drużyny Polski i Francji. Były siatkarz uważa także, że swoją rolę w turnieju mogą odegrać Stany Zjednoczone.

 - Jeśli myślimy o mistrzostwie świata, trzeba przecież wygrać po drodze z każdym. Z tego co widziałem, trzy drużyny wydają mi się najpoważniejszymi kandydatami do tytułu. Oprócz Polski podobała mi się również gra Francji. Trzeci zespół to... Stany Zjednoczone, które też przecież nie powiedziały jeszcze ostatniego słowa - powiedział w rozmowie z "Interią".

Aby zobaczyć, co robił Paweł Fajdek w trakcie meczu siatkarzy z USA, przejdź do galerii poniżej.

Możdżonek zadowolony z gry Polaków. Nie brakuje mu optymizmu

Jak przyznał Marcin Możdżonek, bardzo dobre wrażenie na nim zrobiła polska drużyna, a szczególny optymizm w jego sercu rozpaliło starcie z Amerykanami

- Gra Polaków w meczu z USA napawa mnie optymizmem: widzę naszą drużynę wśród tych, które realnie mogą myśleć o zwycięstwie w całych mistrzostwach (...) Nie jest sztuką wygrywać kiedy wszystko od początku do końca się układa. Sztuką jest uczynić to mimo problemów, które pojawiają się w trakcie meczu. (...] )Przegraliśmy pierwszego seta, ale właśnie... w tym momencie Polska potrafiła się przełamać- mówi były siatkarz reprezentacji Polski.

Jakub Kochanowski ocenia formę kadry siatkarzy
Sonda
Czy Polacy po raz trzeci z rzędu zostaną mistrzami świata?
Najnowsze