Siostry Radwańskie - Agnieszka Radwańska i Urszula Radwańska

i

Autor: Instagram/Urszula Radwańska Siostry Radwańskie - Agnieszka Radwańska i Urszula Radwańska

Magiczny wieczór

Siostry Radwańskie spakowały się i wyjechały z Polski. Wystrojone pławiły się wieczorem w luksusach

2023-07-31 12:53

Siostry Radwańskie od lat są doskonale znane kibicom tenisa w Polsce. Co prawda Agnieszka już kilka lat temu zakończyła zawodową karierę, ale coraz częściej pojawia się na korcie w roli legendy. Z kolei Urszula w dalszym ciągu walczy o powrót do najwyższej formy, choć idzie jej to mozolnie. Być może dlatego młodsza z sióstr postanowiła odpocząć ze starszą. Radwańskie spakowały się i wyjechały z Polski. Wystrojone pławiły się wieczorem w luksusach!

Jeszcze kilkanaście dni temu Urszula Radwańska przebywała w Portugalii, gdzie starała się zdobyć cenne rankingowe punkty w turniejach ITF, jednak wygrała zaledwie jeden z czterech meczów. Nieudane występy na Półwyspie Iberyjskim sprawiły, że 32-latka postanowiła odpocząć od tenisa, a na wypoczynek namówiła też swoją starszą siostrę. Agnieszka pod koniec lipca świętowała trzecie urodziny swojego syna, Jakuba, ale tuż po nich znalazła chwilę wolnego, by wraz z Urszulą pojechać na urlop. Siostry Radwańskie nie poszły jednak na łatwiznę i nie wybrały kurortu w Polsce. Ich uwagę przyciągnął niezwykle luksusowy zagraniczny ośrodek!

Siostry Radwańskie wyjechały z Polski i wystrojone cieszyły się luksusami

Początkowo wybrana przez nie destynacja była owiana tajemnicą. Urszula pokazała w mediach społecznościowych zdjęcie z lotniska z Agnieszką i ich wspólną przyjaciółką, a po pojawieniu się w miejscu docelowym zadała zagadkę fanom. Ci mieli zgadnąć na podstawie zdjęcia z balkonu, gdzie przebywają. Po kilku godzinach okazało się, że żaden z ponad 100 tysięcy obserwujących tenisistkę użytkowników nie miał racji. Radwańskie wybrały się do słynnego Saint-Tropez, co wyraźnie sprawiło im dużo radości.

Najlepiej świadczy o tym zdjęcie, które opublikowały w social mediach. Widać na nim umalowane i wystrojone siostry, które spędziły wieczór w okolicach portu. Warto dodać, że Saint-Tropez to jeden z najdroższych i najbardziej ekskluzywnych kurortów w Europie. Zresztą już na zdjęciu z balkonu widać, że Polki będą mogły opalać się na nim na leżakach, a na terenie ich apartamentu znajduje się też malowniczo położony basen wśród żywopłotów. Poniżej sam zobaczysz, jak Agnieszka i Urszula Radwańskie spędzały wieczór w Saint-Tropez:

Agnieszka i Urszula Radwańskie w Saint-Tropez

i

Autor: Instagram/Urszula Radwańska Agnieszka i Urszula Radwańskie w Saint-Tropez
Sonda
Czy Urszula Radwańska wróci jeszcze do najwyższej formy?
Najnowsze

Materiał sponsorowany