Sławny tenisista złapał SEKSOWNĄ modelkę za głowę i wciskał jej twarz w... DZIWNE WIDEO

2020-03-30 9:54 CH
Euge De Martino
Autor: Instagram Euge De Martino

W czasie kwarantanny coraz więcej ludzi zaczyna nieco wariować. Niektórzy robią szalone i dziwne rzeczy. Przez stres albo po prostu dla zabicia nudy. Argentyński tenisista Diego Schartzmann (nr 13 ATP) pokazał, jak w czasie pandemii i przymusowego urlopu zabawia się ze swoją dziewczyną, seksowną modelką Euge De Martino. Złapał ją za głowę i... Zresztą sami zobaczcie. To WIDEO jest naprawdę dziwne, wręcz niepokojące.

Diego Schwartzmann ma zaledwie 170 cm wzrostu, ale na tenisowych kortach potrafi ogrywać potężnych i wyższych o głowę rywali. Znany z waleczności, szybkości i żelaznej kondycji filigranowy Argentyńczyk zajmuje 13. miejsce w rankingu ATP. Powodzi mu się również w miłości. Sympatyczny Diego zdobył serce seksownej Euge De Martino. Tenisista i modelka świetnie się dogadują, łącząca ich chemia jest wyjątkowa, co widać na zdjęciach.

Słynny tenisista ZWARIOWAŁ na kwarantannie?! Pije alkohol z pluszowym misiem! ZDJĘCIE

Z powodu epidemii koronawirusa tenisowe rozgrywki ATP zawieszono do 8 czerwca, a wygląda na to, że przerwa będzie jeszcze dłuższa. Diego Schwartzmann przebywa w Argentynie, gdzie spędza przymusowy urlop u boku seksownej ukochanej Euge De Martino. Tenisista i modelka podzielili się z fanami wideo, na którym widać, jak zabawiają się wspólne, zabijając nudę. Ubrani jedynie w kostiumy kąpielowe pochylają się nad ręcznikiem, na którym rozsypana jest mąka. Trzymają się za głowy. W tle słychać nagranie z głosem narratora. Padają kolejne pytania - "Kto zarabia więcej pieniędzy?", "Kto się częściej spóźnia?", "Kto ciągle zużywa całą ciepłą wodę?", "Kto ma skłonność do rękoczynów?"... Reagując na te pytania, tenisista i modelka wpychają twarze w ręcznik z mąką. Dziwna zabawa, naprawdę dziwna... Poniżej WIDEO i zdjęcia seksownej Euge De Martino.

SEKSOWNA tenisistka leży z NAGĄ waginą, a na niej siedzą dwa psy! To dziwne ZDJĘCIE trzeba zobaczyć!

Wyświetl ten post na Instagramie.
El baño de @veronicarossiestetica 🙄😂❤ Post udostępniony przez Euge De Martino (@eugedemartino)
Wyświetl ten post na Instagramie.
Heyyyyy 👋🏻 Post udostępniony przez Euge De Martino (@eugedemartino)
Grzegorz Krychowiak dziękuje służbom medycznym walczącym z koronawirusem

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze