Iga Świątek

Autor: East News Iga Świątek

Świątek - Collins TV TRANSMISJA NA ŻYWO. Świątek - Collins 25.02 STREAM ONLINE. WTA Adelaide: Świątek - Collins GDZIE OGLĄDAĆ w INTERNECIE NA ŻYWO

2021-02-24 17:17

Świątek - Collins TV TRANSMISJA NA ŻYWO. Świątek - Collins 25.02 STREAM ONLINE. WTA Adelaide: Świątek - Collins GDZIE OGLĄDAĆ w INTERNECIE NA ŻYWO. Świątek - Collins O KTÓREJ GODZINIE i na KTÓRYM KANALE? Iga Świątek ani myśli zatrzymywać się na turnieju WTA Adelaide. Mistrzyni Roland Garros w środę ograła w II rundzie Maddison Inglis w dwóch setach i zameldowała się w ćwierćfinale imprezy. Na tym etapie czeka ją dość niespodziewana rywalka, którą będzie Danielle Rose Collins. Mecz Świątek - Collins TV NA ŻYWO gdzie obejrzeć? Świątek - Collins STREAM ONLINE.

Świątek - Collins TV na KTÓRYM KANALE? Świątek - Collins TRANSMISJA NA ŻYWO

Iga Świątek w najlepszy możliwy sposób pokazuje, że wygranie French Open nie było przypadkiem, a jedynie potwierdzeniem jej wielkich możliwości. 19-latka z Warszawy ponownie zachwyca kibiców na korcie i znów dość szybko rozprawia się z kolejnymi rywalkami. Świątek na turnieju WTA Adelaide w dwóch spotkaniach spędziła nieco ponad godzinę na arenie, a co najważniejsze nie straciła jeszcze seta. Przeciwniczki nie były jednak wymagające bo i Inglis i Brengle zajmują odległe lokaty w światowym rankingu. Pierwszy sprawdzian będzie miał miejsce w ćwierćfinale imprezy, ale Danielle Rose Collins jest jak najbardziej w zasięgu reprezentantki Polski. Warto również zwrócić uwagę, że dla Świątek będzie to dopiero trzeci ćwierćfinał na tak dużym turnieju. Pokazuje to jedynie, że Polka nadal ma wiele przed sobą, ale mimo młodego wieku już teraz pokazuje swój ogromny talent. Najważniejsze, aby i w czwartek udowodniła swoją wartość.

Świątek - Collins STREAM ONLINE. Mecz Świątek - Collins LIVE w INTERNECIE

A gra na dobrym poziomie na pewno będzie potrzebna, aby uporać się z kolejną rywalką. Reprezentantka Stanów Zjednoczonych dość niespodziewanie znalazła się w ćwierćfinale tego turnieju. W ostatniej rundzie zmierzyła się bowiem z rozstawioną z nr 1 Ashleigh Barty, która była niewątpliwie faworytką całej imprezy. Co ciekawe, Australijka pokonana została naprawdę szybko, bo Collins wygrała z nią w godzinę i siedem minut, co pokazuje, że Amerykanka jest w formie.

Mecz Świątek - Collins odbędzie się w czwartek 25 lutego. TRANSMISJA z meczu Świątek - Collins w TV NA ŻYWO na kanale Canal+Sport. STREAM ONLINE z meczu Świątek - Collins będzie dostępny na płatnej platformie nc+go. Panie na korcie powinny pojawić się nie wcześniej niż o godzinie 9:00. Relacja z meczu Świątek - Collins NA ŻYWO w INTERNECIE na portalu sport.se.pl! Zapraszamy.