Iga Świątek - Barbora Krejcikova O KTÓREJ GODZINIE gra Iga Świątek dzisiaj Rzym III runda Polka czeka na kolejny mecz w Rzymie!

Iga Świątek - Barbora Krejcikova O KTÓREJ GODZINIE gra Iga Świątek dzisiaj Rzym III runda Polka czeka na kolejny mecz w Rzymie!
Autor: AP Iga Świątek - Barbora Krejcikova O KTÓREJ GODZINIE gra Iga Świątek dzisiaj Rzym III runda Polka czeka na kolejny mecz w Rzymie!

Świątek - Krejcikova O KTÓREJ GODZINIE gra Iga Świątek dzisiaj w Rzymie w III rundzie KIEDY gra Świątek GODZINA meczu. Iga Świątek kolejny mecz w Rzymie rozegra już dzisiaj. Polka tenisistka powalczy z Czeszką Barborą Krejcikovą, która raz już w tym roku ograła. Poznaliśmy wczoraj plan gier i godzinę meczu Świątek - Krejcikova w III rundzie turnieju WTA w Rzymie. Plany organizatorów mógł pozmieniać deszcz, ale na szczęście w Rzymie jednak nie pada, a na mecz Igi Świątek dzisiaj nie trzeba będzie długo czekać. O której godzinie mecz Świątek - Krejcikova? Informacje poniżej.

Na żywo

WTA Rzym: Iga Świątek - Barbora Krejcikova

Zapraszamy na relację na żywo z meczu turnieju WTA w Rzymie Iga Świątek - Barbora Krejcikova. Początek spotkania ok. godziny 11:00/11:30!

Powoli kończ się pierwszy set spotkania przed meczem Igi Świątek z Barborą Krejcikovą!

Sabalenka i Gauff grają już drugiego seta! Pierwszego 7:5 wygrała Amerykanka.

Mecz Gauff - Sabalenka zakończył się wygraną tej pierwszej 7:5, 6:3. Niedługo na kort wybiegnie Polka.

Zawodniczki pojawiły się już na korcie!

Trwa rozgrzewka! Na trybunach pojawiło się kilkanaście osób.

Barbora Krejcikova zajmuje 40. miejsce w rankingu WTA.

Została jeszcze minuta rozgrzewki. Lada moment rozpocznie się spotkanie!

ZACZYNAMY SPOTKANIE! Serwuje Iga Świątek!

0:0

Niełatwy jest to pierwszy gem! Forhend Krejcikowej ląduje na aucie, ale w drugiej akcji meczu Polka wyrzuca na aut swój bekhend. Po chwili znowu dwie kolejne piłki nie trafiają w kort - po jednej z obu stron. 30:30

1:0

Doskonale bekhendem zagrała Iga Świątek w wolną część kortu. Krejcikova wyrzuca forhend na aut i pierwszy gem ląduje na koncie Polki.

1:0

Dobrze returnem Iga wymusza błędy przeciwniczki i już w pierwszym gemie serwisowym rywalki ma szansę na przełamanie. Dobry drugi serwis Czeszki sprawia, że return Polki ląduje na aucie. Równowaga. Dobrze wchodzi w kort Polka, która mocnym forhendem po wysokim koźle wyrzuca piłkę na aut. 40:40 po skrócie Czeszki, który trafił w siatkę.

1:1

Po długiej walce o gema, Czeszka broni break-pointów i doprowadza do wyrównania.

1:1

Pierwszy podwójny błąd serwisowy Świątek. 0:15

1:1

Dużo błędów po stronie Igi Świątek i szansa na przełamanie dla Krejcikowej. Czeszka wyrzuca piłkę na aut i jest równowaga. 40:40

1:1

Bardzo dobre zagranie do linii Igi Świątek. Czeszka nie spodziewała się tego i nie zdążyła się zebrać, by zagrać na drugą stronę siatki. Przewaga dla Polki. Krejcikova perfekcyjnie skraca kort i znakomicie zagrywa wolejem. 40:40

1:1

Krejcikova zagrywa w siatkę i znów przewagę ma Polka. Świątek szuka skrótu, ale znakomicie po przekątnej kortu zagrywa Czeszka. Równowaga.

1:2

Kolejny podwójny błąd serwisowy Polki i szansa na przełamanie dla Krejcikowej. Niestety, Świątek wyrzuca forhend na aut. PRZEŁAMANIE!

2:2

Bardzo szarpane jest to spotkanie. Przy stanie 40:40 Krejcikova popełnia podwójny błąd serwisowy. Szansa na przełamanie powrotne dla Polki. Po drugim serwisie Czeszki, return z bekhendu ląduje na aucie. Kolejny raz posyła piłkę na aut Czeszka - tym razem z forhendu. Krejcikova znowu się myli. PRZEŁAMANIE!

2:3

Każdy punkt trzeba w tym meczu wyszarpać. Czeszka bardzo dobrze czuje się dziś na korcie. Świątek przy stanie 30:30 zagrała znakomity drop-shot tuż za siatkę. Za chwilę jednak Krejcikova odpłaca się znakomitym bekhendem do linii. Po dwóch zagraniach w aut Czeszka wygrywa gema. PRZEŁAMANIE!

2:3

Błyskawicznie doprowadza Iga do stanu 40:0 przy podaniu rywalki. Polka po dobrych zagraniach rywalki dwukrotnie trafia w siatkę. Czeszka przetrzymała wymianę i Świątek zagrywa na aut. Równowaga.

2:4

Znakomite zagranie tuż za siatkę, ale Czeszka zdążyła do piłki. Wolej Polki ląduje na aucie. Krejcikova z przewagą dwóch gemów.

2:4

Piękne zagranie Igi Świątek forhendem. Krejcikova nawet nie drgnęła! 30:15

2:4

Mnóstwo błędów, zagrań w siatkę po stronie Igi Świątek. Równowaga. 40:40

2:5

PRZEŁAMANIE! Iga Świątek najpierw zagrywa bekhendem w siatkę, a następnie wyrzuca forhend na aut. Przewaga dwóch przełamań po stronie Krejcikowej, która serwuje po seta!

2:5

Dwa błędy Krejcikowej na start gema, ale po chwili znakomicie zagrywa Czeszka. Polka szukała bekhendu do linii, ale nieznacznie się pomyliła. Przy 30:30 podwójny błąd serwisowy rywalki Świątek i szansa na przełamanie. I znowu forhend ląduje na aucie... Równowaga. Wścieka się na siebie Polka.

3:5

Kolejny podwójny błąd serwisowy Krejcikowej, która w kolejnej akcji wyrzuca bekhend na aut. PRZEŁAMANIE! Polka odrabia część strat.

3:6

KONIEC PIERWSZEGO SETA!

Za dużo błędów popełnia Iga Świątek. Dwie piłki setowe dla Czeszki. 15:40. Krejcikova już była pod siatką gotowa zdobyć akcję smeczem, ale popełniła błąd. Kolejny punkt także dla Polki po dobrym forhendzie. Równowaga, ale... znów zagrywa w siatkę Świątek. Trzeci set point i do trzech razy sztuka. Polka wyrzuca piłkę na aut.

56 minut trwała pierwsza partia. Czas na krótką przerwę.

3:6, 0:0

ZACZYNAMY DRUGIEGO SETA! Oby Polce szło w nim lepiej!

3:6, 0:1

Wszystko wskazywało na to, że Iga Świątek weźmie tego seta na swoje konto. Niestety, znów Czeszka wrzuciła wyższy bieg i po walce na przewagi wychodzi na prowadzenie.

3:6, 0:2

Tylko jeden punkt przy swoim podaniu zdobywa Iga Świątek... PRZEŁAMANIE!

3:6, 1:2

Dobrze rozpoczęła trzeciego gema Krejcikova, ale Polka wykorzystuje błędy rywalki. Szansa na przełamanie i forhend do linii. Trafiony! Ale nie cieszy się Świątek. Polka siadła na krzesełku i schowała twarz w ręcznik. PRZEŁAMANIE DLA POLKI!

3:6, 2:2

W końcu trochę szczęścia dopisuje także Polce. Oby to był kluczowy gem do powrotu do tego spotkania. Piłka po taśmie przewinęła się na drugą stronę, błąd przy returnie Krejcikowej i znakomity serwis. Gem bez straty punktu.

3:6, 2:3

Iga cały czas walczy, ale tym razem gładko gema wygrywa Krejcikova.

3:6, 3:3

BRAWO IGA! GŁADKI GEM BEZ STRATY PUNKTU. Czas przełamać Krejcikovą.

3:6, 3:4

Ale Czeszka twardo trzyma swoją przewagę! I znów oddała Polce tylko jeden punkt. Za chwilę po wyrównanie serwuje Polka.

3:6, 3:4

Szybko traci dwa punkty Świątek, ale zaraz dwie znakomite piłki zagrywa Polka. 30:30

3:6, 4:4

Break-point dla Krejcikowej, ale FENOMENALNY drop-shot zagrany tuż za siatkę. Równowaga. Dobrze rozegrana akcja Świątek. Przewaga dla Polki. I kolejny punkt także dla Świątek. Rozlegają się brawa. Gem na 4:4.

3:6, 4:5

Szybko trzy punkty przy swoim serwisie zdobywa Krejcikova. Podwójny błąd serwisowy Czeszki, a za moment Iga wyrzuca bekhend na aut. Polka serwuje pod presją. Jeśli nie utrzyma podania, przegra mecz.

3:6, 4:5

Znów popisuje się genialnym skrótem tuż za siatkę Świątek. Rywalka nie miała szans do niego dobiec!

3:6, 5:5

I znowu skrót! 40:0, ale po chwili Polka wyrzuca bekhend minimalnie na aut. Krejcikova trafia w siatkę i gem dla Świątek.

3:6, 5:5

3:6, 5:5

Czeszka liczy na błędy Polki, ale na szczęście ostatnio popełnia ich nieco mniej. Równowaga. Znakomity as serwisowy (czwarty w tym meczu) Krejcikowej daje przewagę. Ale ta znowu myli się i wyrzuca piłkę na aut. 40:40.

3:6, 5:6

Dobry forhend Krejcikowej kończy gema. Polka serwuje o pozostanie w meczu!

3:6, 5:6

Serwuje Iga!

3:6, 5:6

Myli się Iga Świątek dwukrotnie i dwie piłki meczowe ma Krejcikova.

3:6, 5:6

Return Czeszki ląduje na aucie. Pierwsza piłka meczowa obroniona.

3:6, 5:6

Druga piłka meczowa obroniona. Równowaga!

3:6, 5:6

Krejcikova zagrywa w siatkę. Przewaga dla Polki! Po chwili jednak forhend zagrany prosto w siatkę. 40:40.

3:6, 6:6

Krejcikova zagrywa w siatkę, a po chwili znakomicie podchodzi do siatki i mocnym forhendem doprowadza do remisu. Będzie tie-break!

3:6, 6:6

1:0

Małe przełamanie dla Polki. Długa wymiana i znakomite zagranie w narożnik Świątek przy podaniu Czeszki.

3:6, 6:6

2:1

Wyrzuca forhend na aut Iga. Znakomicie, ciasno zagrywa Świątek przy drugiej piłce. Czas na serwis Krejcikowej.

3:6, 6:6

3:2

Minimalnie myli się Świątek. Sędzia musiał sprawdzić ślad, ale pomyłka rzeczywiście była. Polka w kolejnej akcji podchodzi pod siatkę i piekielnie mocnym forhendem zyskuje przewagę.

3:6, 6:6

4:2

AS SERWISOWY TUŻ PRZED ZMIANĄ STRON!

3:6, 6:6

4:3

Po zmianie stron Polka zagrywa w aut. Ważny punkt dla Czeszki. Teraz to Krejcikova zagrywa.

3:6, 6:6

4:5

Taka okazja dla Igi Świątek. Ale Polka myli się forhendem minimalnie... Trzeci punkt z rzędu dla Czeszki.

3:6, 6:6

6:5

Myli się tym razem Krejcikova. Znakomity skrót znów w wykonaniu Świątek. Piłka setowa dla Polki!

3:6, 7:6

SET DLA POLKI!

3:6, 7:6, 0:0

ZACZYNAMY TRZECIEGO SETA! Serwuje Iga!

3:6, 7:6, 1:0

Znakomity gem dla Igi Świątek! Gładko wygrany, bez większych problemów i zbędnego tracenia sił.

3:6, 7:6, 1:1

I bez większych przygód i problemów Krejcikova doprowadza do remisu. Asem serwisowym kończy gema.

3:6, 7:6, 2:1

Pomimo trudnych piłek rywalki, Iga Świątek się nie dała i wygrała trzeciego gema, ponownie wychodząc na prowadzenie! 

3:6, 7:6, 2:1

Po krótkiej przerwie zawodniczki wracają do gry. Zagrywa Krejcikova. 

3:6, 7:6, 2:2

Kolejne błędy Igi szybko kończą tę partie. Krejcikova wykorzystała atut własnej zagrywki i wyrównała stan gry w trzecim secie. 

3:6, 7:6, 3:2

Tym razem to Iga wykorzystał atut własnej zagrywki i przy okazji błysnęła kiwką, posyłając piłkę tuż za siatkę. Rywalka nie miała szans na dojście do tego podania. Iga po raz kolejny prowadzi! 

3:6, 7:6, 3:3

Znakomicie ugrany pierwszy punkt przy podaniu Czeszki przez Świątek. Zacięta wymiana przy siatce, dobry lob i mocne zagranie nie do odbicia. Ale Krejcikova odpowiada! Wyrównanie w decydującym secie.

3:6, 7:6, 3:3

Jeden skrót Igi Świątek był znakomity, ale drugi zdecydowanie zbyt czytelny. Minimalna pomyłka przy bekhendzie i wyrzucona piłka na aut dają dwie szanse na przełamanie dla Krejcikowej.

3:6, 7:6, 3:3

Dobry serwis pozwala obronić pierwszego break-pointa. Czeszka myli się przy swoim forhendzie. Równowaga.

3:6, 7:6, 3:3

Kolejny break-point obroniony!

3:6, 7:6, 4:3

Odrobinę szczęścia miała Iga Świątek, bo Czeszka jakimś cudem sięgnęła jej zagranie. Piłka trafiła w siatkę. Gem dla Polki, która prowadzi w decydującym secie.

3:6, 7:6, 4:4

Czeszka doprowadza do wyrównania. Szykuje się zacięta walka do samego końca. Za zawodniczkami już 2 godziny i 33 minuty gry!

3:6, 7:6, 4:4

Dobrze zaczyna gema serwisowego Polki Krejcikova. Równie precyzyjnie odpowiada raszynianka. Trochę szczęścia po nieudanym skrócie miała Świątek, która silnym smeczem zdobywa kolejny punkt. 30:15

3:6, 7:6, 5:4

Huknęła forhendem Świątek. Czeszka wyrzuca bekhend na aut. I teraz presja jest na Krejcikowej!

3:6, 7:6, 5:5

Wszystko zmierza ku drugiemu tie-breakowi. Iga Świątek serwuje po kolejny krok w stronę wygranej.

3:6, 7:6, 6:5

Polka dobrze otwiera sobie kort, ale myli się zdecydowanie zbyt często. Na szczęście błędy popełnia też Czeszka. Najpierw bekhend w aut, potem skrót także wybity na aut. Gem ląduje na koncie Polki. Decydujące chwile.

3:6, 7:6, 6:5

Gubi się Krejcikova, która wyrzuca dwie piłki na aut. Świątek o dwie piłki od wygranej. 30:0

3:6, 7:6, 7:5

NIE WIERZYLIŚMY W TO, ALE IGA ŚWIĄTEK PO BLISKO TRZYGODZINNYM HORRORZE GRA DALEJ! Polka melduje się w ćwierćfinale turnieju WTA w Rzymie!

Świątek - Krejcikova O KTÓREJ GODZINIE gra Iga Świątek dzisiaj Rzym III runda

Iga Świątek już dzisiaj zagra kolejny mecz w Rzymie. Polka powalczy z Barborą Krejcikovą w III rundzie, do której awansowała po zwycięstwie 7:5, 6:1 nad Amerykanką Madison Keys (nr 23), byłą finalistką US Open. Dzięki zniesieniu obostrzeń na trybunach zasiądą już kibice, co bardzo cieszy naszą tenisistkę. "Jest trzecia runda, a jutro kolejny krok. Z kibicami, więc już nie mogę się doczekać" - napisała Iga na Twitterze po meczu z Keys. W pierwszym secie polska tenisistka była w opałach i przegrywała z bardzo silną fizycznie rywalką już 3:5, 0:40. Iga Świątek w bardzo trudnym momencie pokazała mentalną siłę. Najpierw obroniła trzy piłki setowe, a potem wygrała aż 9 gemów z rzędu. Podłamana Keys w drugiej partii już nie podjęła walki. Kolejną rywalką Świątek będzie Czeszka Barbora Krejickova (nr 40), która niespodziewanie pokonała 6:1, 6:4 Amerykankę Sofię Kenin. Kibice ostrzyli sobie zęby na powtórkę ubiegłorocznego finału French Open. Do starcia Świątek - Kenin jednak nie dojdzie. Polka zagra z chimeryczną Krejcikovą, którą w tym sezonie już raz pokonała. Kiedy mecz Igi Świątek w III rundzie turnieju WTA w Rzymie? I o której godzinie gra Iga Świątek? Informacje poniżej.

Iga Świątek O KTÓREJ GODZINIE gra dzisiaj Rzym III runda GODZINA meczu

Świątek - Krejcikova GODZINA meczu dzisiaj O KTÓREJ gra Iga Świątek Rzym

Iga Świątek grała już z Barborą Krejcikovą w tym sezonie w II rundzie turnieju WTA w Miami. W dobrym stylu pokonała wtedy Czeszkę 6:4, 6:2. Zaczęło się od dominacji Polki, która prowadziła już 5:1 i 40-30 i... nagle po niewykorzystanej piłce setowej zupełnie się pogubiła. Iga Świątek roztrwoniła niemal całą przewagę! Na szczęście w porę opanowała sytuację. Potem już kontrolowała przebieg spotkania.

Świątek - Krejcikova O KTÓREJ GODZINIE mecz III runda WTA Rzym

Mecz Iga Świątek - Barbora Krejcikova w III rundzie turnieju WTA w Rzymie zostanie rozegrany w czwartek 13 maja. Początek meczu Świątek - Krejcikova ok. godziny 11.30-12.00 (drugi mecz od godziny 10 po spotkaniu Gauff - Sabalenka). Transmisje tv na żywo z WTA Rzym na antenie Canal+ Sport.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze