Świątek - Peterson TV Transmisja NA ŻYWO Australian Open Gdzie oglądać mecz Świątek - Peterson STREAM ONLINE LIVE

2022-01-20 1:09
Świątek - Peterson TV Transmisja NA ŻYWO Australian Open Gdzie oglądać mecz Świątek - Peterson STREAM ONLINE LIVE
Autor: AP Świątek - Peterson TV Transmisja NA ŻYWO Australian Open Gdzie oglądać mecz Świątek - Peterson STREAM ONLINE LIVE

Świątek - Peterson Transmisja TV NA ŻYWO Australian Open 2 runda Gdzie oglądać mecz Świątek - Peterson STREAM ONLINE LIVE Iga Świątek w TV dzisiaj Na jakim programie Australian Open. Iga Świątek walczy z Rebeccą Peterson (nr 82 WTA) w II rundzie Australian Open. Polka zaczęła rywalizację w Melbourne w dobrym stylu, ale teraz poprzeczka będzie zawieszona nieco wyżej. Świątek i Peterson grały ze sobą w poprzednim sezonie na mączce w Paryżu i nasza tenisistka poradziła sobie ze Szwedką bez większych problemów. Czas na rewanż w Melbourne. Śledź naszą relację na żywo i wynik meczu Świątek - Peterson TV Transmisja NA ŻYWO dzisiaj w Australian Open.

Świątek - Peterson TV Transmisja NA ŻYWO Gdzie oglądać mecz

Iga Świątek dzisiaj w nocy zagra w II rundzie Australian Open, a jej rywalką będzie Szwedka Rebecca Peterson (nr 82 WTA). Iga Świątek i Rebecca Peterson powalczą ze sobą po raz drugi. W poprzednim sezonie Świątek rozbiła Szwedkę 6:1, 6:1 w II rundzie Roland Garros. Teraz panie powalczą na korcie twardym w Melbourne. Iga Świątek za awans do II rundy Australian Open zarobiła już ok. 444 tysięcy złotych.

Świątek - Peterson Gdzie oglądać mecz dzisiaj Australian Open

Iga Świątek po meczu z Harriet Dart dużo mówiła o współpracy z Tomaszem Wiktorowskim. - Na razie staramy się lepiej poznać - powiedziała Iga Świątek. - Cieszę się, że trochę inaczej podchodzi do przygotowania taktycznego. Koncentrujemy się raczej na moich mocnych stronach i na tym, co robię dobrze. Wcześniej często miałam taką sytuację, że bardziej dostosowywałam się do tego, jak gra przeciwniczka. Teraz głównie opieram się na tym, co ja robię i myślę, że to pomoże mi nabrać pewności siebie, być bardziej aktywną i prowadzić mecze. Na tym się na razie koncentrujemy - dodała Iga Świątek.

Świątek - Peterson STREAM ONLINE LIVE Australian Open TRANSMISJA ONLINE

Iga Świątek rywalizację w Melbourne zaczęła od zwycięstwa 6:3, 6:0 nas Brytyjką Harriet Dart. Polka na początku grała nerwowo i przegrywała nawet 1:3, ale potem wygrała 11 kolejnych gemów. - Pierwszy mecz w turnieju jest zawsze trudny, a do tego przeszkadzało nam nieco świecące słońce - skomentowała gorszy początek meczu Iga Świątek. - Cieszę się, że byłam cierpliwa i odnalazłam rytm w trakcie meczu. To jest pozytywna rzecz - dodała Iga Świątek.

Świątek - Peterson Transmisja TV NA ŻYWO Gdzie obejrzeć mecz Iga Świątek w TV dzisiaj

Iga Świątek po zmianie trenera ma grać bardziej agresywny tenis. Polka podkreśla, że stara się szybciej przejmować inicjatywę w wymianach i dominować na korcie. Jak przebiegły przygotowania pod okiem Tomasza Wiktorowskiego? - Nie było żadnych dużych zmian i gwałtownych ruchów. Na początku zmienialiśmy detale. Później, im bardziej się poznawaliśmy, tym więcej mogliśmy wdrożyć poważniejszych, bardziej taktycznych rzeczy - powiedziała Iga Świątek w rozmowie z Eurosportem. - Myślę, że podstawą jeśli chodzi o różnice jest to, że trener Wiktorowski trochę więcej koncentruje się na moich mocnych stronach. Grę w trakcie meczów opieram teraz bardziej na swoich umiejętnościach i samopoczuciu. Nie podporządkowuję gry pod umiejętności przeciwniczki – dodała Iga Świątek.

Świątek - Peterson LIVE STREAM ONLINE TRANSMISJA w INTERNECIE

Mecz Iga Świątek - Rebecca Peterson w II rundzie Australian Open 2022 zostanie rozegrany w czwartek 20 stycznia. Początek meczu Świątek - Peterson o godzinie 1 w nocy polskiego czasu. Transmisja tv NA ŻYWO z Australian Open na antenach Eurosportu 1 i 2. Stream online w usłudze Player.pl

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze