Świątek - Vekić O KTÓREJ GODZINIE WTA Doha Świątek - Vekić TV NA ŻYWO TRANSMISJA Iga Świątek KIEDY gra?

2020-02-23 18:05 CH
Iga Świątek KIEDY i O KTÓREJ GODZINIE gra?
Autor: AP Iga Świątek KIEDY i O KTÓREJ GODZINIE gra?

Świątek - Vekić KIEDY mecz? WTA Doha Świątek - Vekić O KTÓREJ GODZINIE gra Iga Świątek Gdzie oglądać WTA Doha Świątek - Vekić TV TRANSMISJA NA ŻYWO. Iga Świątek Z KIM gra? Iga Świątek wraca do cyklu WTA. Utalentowana polska tenisistka zagra w turnieju WTA w Dausze, czyli Qatar Total Open. Świątek miała zacząć od kwalifikacji, ale od razu wskoczyła do głównej drabinki. W I rundzie czeka na nią Donna Vekić. Iga Świątek KIEDY gra w WTA Doha Świątek - Vekić O KTÓREJ GODZINIE mecz w Katarze.

Świątek - Vekić TV TRANSMISJA NA ŻYWO WTA Doha Iga Świątek KIEDY gra

Iga Świątek rozpoczyna walkę w Katarze, w turnieju WTA w Dausze. Młoda Polka rozbudziła apetyty świetnym występem na początku sezonu. Sprawiła miłą niespodziankę, dochodząc aż do IV rundy Australian Open. Forma i sukcesy młodej Polki w Melbourne były tym większym zaskoczeniem, że Iga do rywalizacji przystąpiła po blisko 5 miesięcy przerwy w grze. Z powodu przeciążeniowego urazu stopy profilaktycznie zakończyła wcześniej sezon, żeby nie ryzykować pogłębienia kontuzji. Później też zaczęła przygotowania do nowego sezonu. - Co prawda nie grałam od pięciu miesięcy, ale mimo to nie brakowało mi pewności siebie, bo bardzo dobrze przepracowałam okres przygotowawczy. Mam też doświadczenie jeżeli chodzi o wracanie po kontuzji i je wykorzystałam - powiedziała Iga Świątek, która w 2017 roku przeszła operację stawu skokowego. - Pięć tygodni temu zaczęłam biegać i od tego czasu trenowałam już na sto procent, więc zdążyliśmy zrobić cały okres przygotowawczy i wiedziałam, że jestem gotowa. Po znakomitym występie w Australian Open Iga Świątek poszła za ciosem w Pucharze Federacji. W rozgrywanym w Luksemburgu turnieju Fed Cup wygrała wszystkie pojedynki, a reprezentacja Polski wywalczyła awans do kwietniowych baraży o awans do elity (rywalem Polek będzie Brazylia). Teraz przed Polką powrót co cyklu WTA. Na początek powalczy w WTA Doha.

WTA Doha: Świątek - Vekić O KTÓREJ GODZINIE mecz?

Iga Świątek w I rundzie turnieju WTA w Dausze trafiła na Donnę Vekić. Polka miała pierwotnie zagrać z Białorusinką Aryną Sabalenką, ale po wycofaniu Simony Halep doszło do przetasowań w turniejowej drabince. Z Chorwatką Polka zmierzyła się w trzeciej rundzie ostatniego Australian Open i wygrała z nią 7:5, 6:3.

Świątek - Vekić O KTÓREJ GODZINIE gra Iga Świątek w WTA Doha

Mecz Iga Świątek - Donna Vekić w I rundzie WTA Doha zostanie rozegrany w poniedziałek 24 lutego. Mecz rozpocznie się ok. godziny 15:00. Transmisje na żywo z WTA Doha na antenie TVP Sport. Stream online na sport.tvp.pl.