Autor: AP Świątek - Watson O KTÓREJ GODZINIE gra Iga Świątek dzisiaj WTA Eastbourne Świątek - Watson GODZINA meczu dzisiai Eastbourne 22.06

Świątek - Watson O KTÓREJ GODZINIE gra Iga Świątek dzisiaj? W Eastbourne pada deszcz! KIEDY gra Iga Świątek dzisiaj GODZINA meczu 22.06

2021-06-22 12:03

Świątek - Watson O KTÓREJ GODZINIE gra Iga Świątek dzisiaj 22.06 WTA Eastbourne KIEDY gra Świątek - Watson GODZINA meczu dzisiaj Eastbourne. Iga Świątek wraca do gry w cyklu WTA i rozegra pierwszy w sezonie mecz na trawie. Polska tenisistka przeniosła się do Anglii nad Kanał La Manche i czeka na mecz z Brytyjką Heather Watson (nr 70). Niestety w Eastbourne pada deszcz, który torpeduje plany organizatorów. Iga Świątek zacznie swój mecz później niż planowano. O której godzinie gra Iga Świątek w Eastbourne dzisiaj? Poniżej informacje. WTA Eastbourne Świątek - Watson GODZINA meczu dzisiaj.

Iga Świątek - Heather Watson

Z KIM I KIEDY gra Iga Świątek w II rundzie? INFORMACJE TUTAJ

Radość Polki po ostatniej piłce

Po ostatniej piłce Iga aż się popłakała. Brawo Iga!

6:3, 6:7, 7:5

KONIEC! ALE POWRÓT IGI ŚWIĄTEK! Polka pokonała Heather Watson 6:3, 6:7(4), 7:5. W trzecim secie przegrywała 1:4, 0-40

40-30

40-15 Ale błąd Watson! Piłki meczowe!

Piękne minięcie Polki i jest 30-0!

6:3, 6:7, 6:5

Gem Świątek. Uffff.... Odetchnęliśmy. Polka na początku gema słabo serwowała. Nie trafiała pierwszy podaniem. Brytyjka to wykorzystała i miała breakpointa. W krytycznym momencie Iga pokazała klasę. Wytrzymała presję i prowadzi. Presja teraz po stronie Watson

Brawo Iga! Pewny forhend i 40-40

30-40 Iga broni breakpointa

6:3, 6:7, 5:5

Gem Watson. Brytyjka przerywa serię Polki i szykuje nam się zacięta końcówka. Świetne teraz akcje Watson

6:3, 6:7, 5:4

Gem Świątek. Iga już prowadzi! Było 1:4 i 0-40. Jest już 5:4. Udane akcje i bojowe okrzyki Polki. Teraz gm wygrany do zera

40-0

6:3, 6:7, 4:4

Gem Świątek PRZEŁAMANIE! Straty odrobione! Na koniec piękny skrót Polki! A było już 1:4 i 0-40 w tym secie

Będzie druga szansa na przełamanie

Równowaga. Świetny bekhend Watson

Iga ma breakpointa! Dawaj Iga!

40-40 Będzie walka na przewagi przy podaniu Watson

30-15 dla Igi

6:3, 6:7, 3:4

Gem Świątek. Polka w dobrym stylu obroniła podanie i łapie kontakt z rywalką. Iga wyraźnie się rozluźniła, gra odważnie, ale też nie popełnia błędów

6:3, 6:7, 2:4

Gem Świątek PRZEŁAMANIE. Polka przegrywała 0-40 i nagle na luzie popisała się serią świetnych akcji. Po grze na przewagi przełamała podanie rywalki

Polka ma breakpointa

Iga przegrywała 0-40, ale odrobiła straty i trwa walka na przewagi. Równowaga

6:3, 6:7, 1:4

Gem Watson PRZEŁAMANIE. Polka przegrywa kolejnego gema. Znów była spóźniona do uderzeń, popełniała błędy. A Watson rozkręciła się. Na koniec piękny return Brytyjki, która jest blisko zwycięstwa

30-40 Polka broni breakpointa

6:3, 6:7, 1:3

Gem Watson. Brytyjka coraz pewnie się czuje na korcie. Widać, że złapała wiatr w żagle. Gra spokojnie i skutecznie. A Iga niestety popełnia błędy

6:3, 6:7, 1:2

Gem Watson PRZEŁAMANIE. Błędy Polki i udane akcje Brytyjki. Na koniec przy breakpoincie Iga popełniła podwójny błąd serwisowy. Watson bliżej zwycięstwa

15-40 Polka broni breakpointów

6:3, 6:7, 1:1

Gem Watson. Po serii nieudanych returnów Polka przegrywała 0-40. Potem wygrała kolejny punkt, ale kolejną wymianę Watson skończyła pewnym smeczem

6:3, 6:7, 1:0

Gem Świątek. Polka świetnie zaczyna trzeciego seta. Gem wygrany pewnie do zera. Dobre serwisy i szybko kończone wymiany

Początek trzeciego seta. Serwuje Iga

6:3, 6:7

GEM I SET WATSON. Iga Świątek przegrywa drugiego seta po tie-breaku (4-7). Będzie trzeci set

6:6

Gem Świątek. Zaczęło się od ładnej akcji Watson, ale potem na korcie błyszczała już tylko Świątek. Efektowne akcje Igi, na koniec as serwisowy. Przed nami tie-break

6:3, 5:6

Gem Watson. Teraz to Polka przegrała gema do zera. Popełniała w nim błędy i irytowała się po nieudanych zagraniach.

6:3, 5:5

Gem Świątek. Polka wygrała go szybko i do zera. Trafiała pierwszym podaniem i kończyła wymiany mocnymi uderzeniami

6:3, 4:5

Gem Watson. Polka próbowała podkręcać tempo, ale grała niedokładnie, popełniała błędy. Brytyjka obroniła podanie i znów prowadzi w drugim secie. Gem wygrany do 15

6:3, 4:4

Gem Świątek. Na koniec piękne zagranie Polki i głośny okrzyk "JAZDA!". Iga miała kłopoty. Dobrze returnującą Watson doprowadziła do stanu 40-40. W grze na przewagi Iga była już zabójczo skuteczna

6:3, 3:4

Gem Świątek PRZEŁAMANIE. Polka szybko odrobiła stratę przełamanie. Przy dużej pomocy Watson. Brytyjka prowadziła 30-0, ale potem zaczęła popełniać podwójne błędy serwisowe. Na koniec znów wyrzuciła na aut

40-30 Dwa kolejne podwójne błędy serwisowej Watson. Polka ma breakpointa

6:3, 2:4

Gem Watson PRZEŁAMANIE. Polka po raz pierwszy traci serwis. Ten gem od początku źle się dla niej układał. Watson dobrze returnowała, a Iga popełniała błędy. Na koniec znów aut po zagraniu Świątek

15-40 Iga broni breakpointów

6:3, 2:3

Gem Watson. Co za gem! Długa walka na przewagi, dużo efektownych wymian. Po kwadransie zażartej walki Watson obroniła podanie. Polka miała szanse na przełamanie, ale nie wykorzystała ich

Równowaga, kolejna. Polka nie zdołała odegrać po skrócie rywalki. Ale gem!

Ale kontra Igi! W stylu Radwańskiej! Breakpoint

Ładny bekhend Polki i znów równowaga. Ten gem trwa już ponad 11 minut!

Równowaga. Szkoda tego błędu Igi

Iga ma breakpointa. Minimalnie pomyliła się rywalka

Kolejna równowaga po ładnym forhendzie Igi. Znów długi gem, walka na przewagi

Równowaga

Świetna akcja Polki i jest 40-30. Breakpoint

6:3, 2:2

Gem Świątek. Polka broniła dwóch breakpointów. Długi gem na przewagi. Ładne akcje, ale też błędy Igi. Na koniec dwa dobre serwisy naszej tenisistki. Sytuacja opanowana

Kolejna równowaga po błędzie Polki. Najdłuższy gem w tym meczu

Jazda! - krzyczy Iga po pięknym bekhendzie. Równowaga

Iga znów broni breakpointa po zagraniu ramą

Już 40-40

30-40 Iga broni breakpointa, po raz pierwszy dzisiaj

6:3, 1:2

Gem Watson. Dobry gem serwisowy Brytyjki. Wygrany do 15. Ładne uderzenia kończące. Watson obroniła podanie i prowadzi w drugim secie

6:3, 1:1

Gem Świątek. Po pierwszym w meczu asie serwisowym Iga prowadziła już 40-0. Kolejną wymianę przegrała, ale potem wymusiła błąd Brytyjki. Gem dla Polki

6:3, 0:1

Gem Watson. Brytyjka po serii świetnych akcji Polki broniła breakpointów. W krytycznym momencie zaserwowała asa. Potem znów ładne akcje Watson. Szkoda tego gema, bo Iga mogła wyjść na komfortowe prowadzenie

40-40 Brytyjka obroniła breakpointy

40-15 po pięknym bekhendzie Polki. Są breakpointy

Początek drugiego seta. Serwuje Heather Watson

6:3

GEM I SET IGA ŚWIĄTEK. Kapitalny gem serwisowy na koniec, wygrany przez Polkę do zera

40-0 Piłki setowe

30-0

5:3

Gem Świątek PRZEŁAMANIE. Ale się teraz pogubiła Watson. Trzy podwójne błędy serwisowe. Do tego prosty błąd z forhendu. Brytyjka podarowała tego gema Polce, która zaraz może wygrać seta

40-15 Iga ma breakpointy po błędzie Watson

4:3

Gem Świątek. Polka ponownie prowadzi. Iga zaczęła teraz od podwójnego błędu serwisowego, ale potem była seria wymian, które kończyły się tam samo - błędami Watson. Gem wygrany przez Świątek do 15

3:3

Gem Watson. Dobre serwisy Brytyjki i nieudane returny Polki. Watson szybko i łatwo obroniła podanie

3:2

Gem Świątek. Serwująca Polka miała problemy w gemie. Po jej prostym błędzie przegrywała 15-30. Potem wrócił dobry serwis. Precyzyjne pierwsze podania pomogły opanować sytuację. na koniec błąd Watson

2:2

Gem Watson. Polka zaczęła od udanej akcji przy siatce. Ale potem Brytyjka dobrze serwowała. Iga znów doprowadziła do stanu 30-40, ale potem znów pod presją popełniła błąd. Znów mamy remis

2:1

Gem Świątek. Polka wygrała go do zera. Zaczęła do mocnych i dobrych serwisów. A na koniec zaskoczyła Brytyjkę ładnym bekhendowym skrótem

1:1

Gem Watson. Brytyjka szybko zbudowała przewagę 40-0, ale potem najpierw był ładny lob Polki a potem jej kapitalny return. Do stanu 40-40 Iga nie zdołała już doprowadzić. Pod presją wyrzuciła za końcową linię. Watson obroniła podanie

1:0

Gem Świątek. Polka skończyła go dwoma wygrywającymi serwisami. Wcześniej prowadziła 40-15, ale Watson dobrymi returnami doprowadziła do równowagi. Na koniec wspomniane mocne serwisy Igi

40-40 Polka roztrwoniła przewagę w gemie serwisowym

GRAMY! Serwuje Iga Świątek

Panie zaczęły już rozgrzewkę

Iga Świątek i Heather Watson są już na korcie w Eastbourne

Jak zaprezentuje się Iga Świątek w pierwszym tegorocznym występie na trawie?

Mecz Giorgi - Pliskova właśnie się skończył (2:6, 6:2, 6:2). A to oznacza, że mecz Świątek - Watson zacznie się ok. godziny 17.05

W meczu Pliskova - Giorgi jest 6:2, 2:6. Panie zatem pograją jeszcze w trzecim secie. A to oznacza, że Iga Świątek zagra pewnie po godzinie 16.40

W meczu Pliskova - Giorgi zakończył się już pierwszy set (6:2). Zatem coraz bliżej do meczu Igi Świątek. Polka zacznie może już po godzinie 16

Pogoda W Eastbourne jest coraz lepsza. A tu Iga Świątek w czasie treningu

Zakończył się już mecz Tsonga - Gerasimow (3:6, 4:6). Ok. godziny 15.10 mecz Giorgi - Pliskova, a po tym pojedynku mecz Świątek - Watson

Niestety w Eastbourne znów pada deszcz. Rywalizacja nie zacznie się przed godziną 13. Mecz Igi Świątek najwcześniej ok. godziny 16

Witamy w naszej relacji na żywo z meczu Iga Świątek - Heather Watson w I rundzie turnieju WTA w Eastbourne. Początek spotkania ok. godziny 14.30-15.00

Świątek - Watson O KTÓREJ GODZINIE gra Iga Świątek dzisiaj WTA Eastbourne I runda

Iga Świątek w I rundzie turnieju WTA w Eastbourne zagra dzisiaj z Brytyjką Heather Watson (nr 70 WTA). To drugi mecz Świątek z Watson. Panie spotkały się w 2019 roku na kortach twardych w Toronto i wtedy górą była Polka (6:4, 6:2). Teraz Świątek i Watson powalczą na trawie. Dla Polki to pierwszy w tym sezonie występ na trawiastej nawierzchni. Heather Watson w głównej drabince WTA Eastbourne wystąpi dzięki dzikiej karcie (nie musiała grać w kwalifikacjach). Watson dobrze czuje się na trawie, a w zakończonym właśnie turnieju w Birmingham Brytyjka doszła aż do 1/2 finału. Przed Igą Świątek od razu trudny mecz z doświadczoną rywalką. A Polka sama przyznaje, że na trawie nie czuje się za dobrze. - To jest bardzo specyficzna nawierzchnia, a w zeszłym roku nie było okazji, żeby na niej zagrać (turnieje odwołano, red.). Mimo tego, że wygrałam juniorski Wimbledon (2018 r.), to cały czas czuję, że nie rozumiem do końca trawy i myślę, że będę potrzebowała jeszcze kilku lat żeby ją zrozumieć i się jej nauczyć. Dlatego teraz nie nastawiam się na żadne wyniki sportowe, ale na naukę i zbieranie doświadczenia - powiedziała Iga Świątek przed wylotem do Eastbourne, gdzie przed laty świetnie spisywała się Agnieszka Radwańska. Tenisistka z Krakowa triumfowała tam w 2008 roku, a w 2015 r. doszła do finału.

Świątek - Watson O KTÓREJ gra Iga Świątek GODZINA meczu w Eastbourne 22.06

Świątek - Watson KIEDY gra Iga Świątek Eastbourne GODZINA meczu

Iga Świątek w I rundzie turnieju WTA w Eastbourne zagra z Brytyjką Heather Watson. Początek turnieju WTA w Eeastbourne w poniedziałek 21 czerwca, ale w planie gier na ten dzień nie ma meczu Świątek - Watson. Spotkanie Igi Świątek zostanie rozegranie we wtorek 22 czerwca. Początek meczu Świątek - Watson ok. godziny 15.30-16.00 polskiego czasu (trzeci mecz od godz. 13). Transmisje tv na żywo z WTA Eastbourne na antenie Canal+ Sport.

Iga Świątek skomentowała występ polskich piłkarzy na EURO 2020. Mocne słowa, wielu się zdziwi

Iga Świątek bez tajemnic. Ile wiesz o naszej tenisowej mistrzyni?