Iga Świątek skomentowała występ polskich piłkarzy na EURO 2020. Mocne słowa, wielu się zdziwi

2021-06-21 18:57
Iga Świątek
Autor: Artur Hojny/Super Express

Iga Świątek jest już w Eastbourne, gdzie we wtorek zagra pierwszy w tym sezonie mecz na trawie. Tenisistka uważnie śledzi też występy polskich piłkarzy na EURO 2020. Iga Świątek lubi piłkę nożna i sama jako dziewczynka chętnie w nią grała w szkole, a teraz wciąż interesuje się w futbolem. Teraz przed pierwszym meczem w turnieju WTA w Eastbourne była już mistrzyni French Open została zapytana o mecz Biało-Czerwonych z Hiszpanią (1:1). Co powiedziała Iga Świątek?

Iga Świątek już we wtorek rozpocznie tegoroczne występy na trawie. W I rundzie turnieju WTA w Eastbourne Polka zagra z Brytyjką Heather Watson (nr 70 WTA). - To jest bardzo specyficzna nawierzchnia, a w zeszłym roku nie było okazji, żeby na niej zagrać. Mimo tego, że wygrałam juniorski Wimbledon, to cały czas czuję, że nie rozumiem do końca trawy i myślę, że będę potrzebowała jeszcze kilku lat żeby ją zrozumieć i się jej nauczyć. Dlatego teraz nie nastawiam się na żadne wyniki sportowe, ale na naukę i zbieranie doświadczenia - powiedziała Iga Świątek przed wylotem do Eastbourne. Tenisistka koncentruje się na starcie w Anglii, ale też uważnie śledzi występy polskich piłkarza na EURO 2020. I przyznała, że bardzo podobała jej się gra Biało-Czerwonych przeciwko Hiszpanii. - Podobało mi się nastawienie polskiego zespołu w tym meczu. Przez pierwsze dwie minuty dosłownie biegali sprintem i pomyślałam sobie: "Wow, nie wiem czy to długo potrwa". Ale spisali się naprawdę dobrze i nie pękli pod presją - powiedziała Iga Świątek cytowana przez serwis WTA Insider.

Iga Świątek z zegarkiem za ponad 30 tysięcy złotych! [ZDJĘCIA]

Iga Świątek w I rundzie turnieju WTA w Eastbourne zagra z Brytyjką Heather Watson. Początek meczu Świątek - Watson ok. godziny 14.30-15.00 polskiego czasu (trzeci mecz od godz. 11.30). Transmisje tv na żywo z WTA Eastbourne na antenie Canal+ Sport.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze