Linette – Kontaveit RELACJA NA ŻYWO Australian Open Linette – Kontaveit LIVE ONLINE RELACJA

i

Autor: AP Linette – Kontaveit RELACJA NA ŻYWO Australian Open Linette – Kontaveit LIVE ONLINE RELACJA

Na ten moment czekał!

Trener Magdy Linette szczerze przed półfinałem Australian Open. Na ten moment tylko czekał, nie ukrywa zaskoczenia

2023-01-26 10:41

Trener Magdy Linette, Mark Gellard, postanowił udzielić wywiadu portalowi "sport.pl" tuż przed półfinałem Australian Open. Szkoleniowiec przyznał, że widział wielkie postępy reprezentantki Polski, ale też nie spodziewał się, że będzie ona tak mocna także w trakcie tego turnieju. Na taki moment tylko i wylącznie czekał.

Magda Linette sprawiła wielką sensację w świecie światowego tenisa awansując do półfinału Austalian Open. Trener zawodniczki, Mark Gellard udzielił szczerego wywiadu portalowi "sport.pl", w którym powiedział o tym, że wierzył w swoją zawodniczkę i widział jej wielkie postępy, ale sam nie spodziewał się, że Polka trafi z formą akurat na ten turniej. Padły jasne słowa.

Trener Magdy Linette szczerze przed półfinałem Australian Open. Nie spodziewał się tego!

-  W ubiegłym roku mieliśmy wzloty i upadki. Magda zanotowała cenną wygraną z Ons Jabeur we French Open. Chcieliśmy, by miało to miejsce regularnie. Dołączył do nas drugi szkoleniowiec - Iain Hughes, który ma doświadczenie w pracy z wieloma topowymi zawodniczkami. Dobrze działamy jako team - razem z trenerem przygotowania fizycznego. Opracowaliśmy plan długofalowy. Wiedziałem, że ten moment nadejdzie. Wiele osób jest zaskoczonych. Ja jestem, ale tylko tym, że stało się to teraz. Nie zaś tym, że w ogóle się to wydarzyło. - przyznał szkoleniowiec Magdy Linette w rozmowie ze sport.pl.

Sonda
Czy Magda Linette wygra Australian Open?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze