Urszula Radwańska nie zagra z siostrą. Magda Linette w drugiej rundzie US Open

2015-09-01 0:29 Jakub Waśko
Urszula Radwańska
Autor: East News Urszula Radwańska

Urszula Radwańska nie będzie miała możliwości na US Open zmierzenia się ze swoją siostrą - Agnieszką. Młodsza z sióstr odpadła z wielkoszlemowego turnieju już w pierwszej rundzie. Wyeliminowała ją inna Polska Magda Linette, która zasłużenie dostąpi możliwości pojedynku z "Isią" w kolejnej fazie turnieju.

Urszula Radwańska mecz z Magdą Linette zaczęła bardzo źle. Krakowianka już w pierwszym gemie dała się przełamać. Później jednak trwała wyrównana walka, a młodsza z sióstr Radwańskich powrotnie przełamała rywalkę i doszło do tiebreaka. W nim znacznie więcej zimnej krwi zachowała Linette, która oddała przeciwniczce tylko trzy punkty i zapisała pierwszego seta na swoje konto.

Magda Linette - Agnieszka Radwańska w drugiej rundzie US Open

W drugim secie podobnej walki już nie było. Magda Linette pokazała znacznie lepszy tenis, a Ula Radwańska była kompletnie bezradna wobec świetnie bijącej rywalki. Magda dała urwać sobie zaledwie jednego gema, a całe spotkanie zakończyła asem serwisowym.

W drugiej rundzie czeka nas kolejny polski mecz. Magda Linette zagra z Agnieszką Radwańską. Murowaną faworytką jest "Isia", ale Wielki Szlem lubi niespodzianki, więc nie można skreślać 91. w rankingu WTA tenisistki.

Urszula Radwańska - Magda Linette 6:7 (3-7), 1:6

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze