Magda Linette

i

Autor: AP PHOTO Magda Linette

Aukcja charytatywna półfinalistki Australian Open

Wiadomo ile zapłacił darczyńca za kolację z Magdą Linette. Ta suma robi wrażenie

2023-02-03 13:43

Aukcja charytatywna spotkania na kolacji z tenisistką Magdą Linette firmowana przez Fundację Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy ruszyła w połowie grudnia – od stosunkowo niskich sum na poziomie niewiele ponad tysiąca złotych. Koniec aukcji nastąpił w piątek 3 lutego 2023 przed południem. Licytacja z udziałem 21 osób doszła do pokaźnej sumy 77 900 złotych.

Właśnie tyle zapłaci zwycięzca aukcji za możliwość spotkania się na kolacji z półfinalistką Australian Open 2023, aktualnie 22. rakietą świata. Oczywiście, spotkanie nie będzie możliwe zbyt szybko, bo Magda przebywa przez większość roku za granicą, rzadko bywa w Polsce, zajęta obowiązkami tenisowymi. Kolacja powinna się jednak odbyć w tym roku w Poznaniu lub Warszawie. Magda ma zaproponować zwycięzcy dwa terminy do wyboru.

Polska olimpijka została okradziona w środku nocy w Katowicach. Zaczęła nowy rok w fatalnym stylu

Gdzie zostanie zaproszony hojny darczyńca? To na razie niespodzianka! Przed kolacją zostanie zapytany o swoje preferencje, a Magda zabierze go w specjalne miejsce, w którym spokojnie będzie można porozmawiać.

Iga Świątek zrobiła wstrętnego psikusa koleżance. Prawda wyszła na jaw dopiero po latach, tenisistka nie mogła ukryć zażenowania

„Dziękuję wszystkim licytującym, a Tobie zwycięzco/zwyciężczyni dziękuję podwójnie! Już nie mogę się doczekać, aż się poznamy. Moc anegdot z tenisowego świata gwarantowana. Do zobaczenia!" – napisała Magda Linette, która na chwilę wpadła do Polski po sukcesie w Melbourne, ale zaraz poleciała na Florydę przygotowywać się do dalszej części świetnie rozpoczętego sezonu.

Najnowsze