Wimbledon przez 17 lat płacił miliony za UBEZPIECZENIE od EPIDEMII! Teraz dostanie FORTUNĘ!

2020-04-09 8:09
Wimbledon 2019
Autor: EastNews Wimbledon 2019

Przezorny zawsze ubezpieczony... Organizatorzy Wimbledonu przez ostatnie 17 lat płacili 1,6 miliona funtów rocznej składki na ubezpieczenie od epidemii. Co rok aż 8,1 mln złotych! Dużo, ale teraz ta inwestycja im się zwróci. Jak donoszą brytyjskie media, po tym jak Wimbledon został odwołany z powodu pandemii koronawirusa, firma ubezpieczeniowa zapłaci gigantyczne odszkodowanie! Jaką dokładnie kwotę? Sprawdź!

Organizatorzy Wimbledonu postanowili ubezpieczyć wielkoszlemowy turniej od epidemii w 2003 roku. Wtedy w Chinach wybuchła podobna epidemia - SARS (również z rodziny koronawirusów). Do Europy dotarła w niewielkim stopniu, ale Anglicy uruchomili wyobraźnię. Postanowili płacić firmie ubezpieczeniowej aż 1,6 miliona funtów składki rocznie. Ta polisa po 17 latach okazała się genialnym posunięciem. Wimbledon, który miał zostać rozegrany tradycyjnie na przełomie czerwca i lipca, został z powodu epidemii koronawirusa odwołany. Teraz organizatorzy londyńskiego Szlema dostaną ogromne odszkodowanie. Aż 114 milionów funtów czyli ok. 582 miliony złotych! Ponad pół miliarda!

Znany przystojniak nagle OBNAŻYŁ SIĘ przed słynną tenisistką! PISNĘŁA i padała! [WIDEO]

To odszkodowanie jest ogromne, ale nie pokryje gigantycznych strat związanych z odwołaniem Wimbledonu. Te wyceniane są na aż 250 milionów funtów (1,27 miliarda zł). Tyle zysków przyniósłby prestiżowy turniej rozgrywany na londyńskiej trawie. - Ubezpieczenie pomoże oczywiście pokryć straty i jesteśmy bardzo szczęśliwi, że mieliśmy tę polisę. Jednak nie rozwiąże naszych problemów związanych z odwołaniem turnieju - komentuje Richard Lewis, dyrektor wykonawczy Wimbledonu.

Znajomy Zbigniewa Bońka poderwał SEKSOWNĄ tenisistkę! W czasie epidemii ma jak w raju! ZDJĘCIA

SEKSOWNA tenisistka leży z NAGIMI PIERSIAMI. Tylko dżinsy na krągłej PUPIE! ZDJĘCIA

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze