Znajomy Zbigniewa Bońka poderwał PIĘKNĄ tenisistkę! W czasie epidemii ma jak w raju! [ZDJĘCIA]

2020-04-09 18:34 CH
Ajla Tomljanović
Autor: Instagram Ajla Tomljanović

W czasie epidemii i związanej z tym kwarantanny dobrze mieć przy sobie osobę, która doskonale zna i rozumie twoje potrzeby. Przekonuje się o tym przystojny tenisista Matteo Berrettini. W poprzednim sezonie Włoch przebojem wdarł się do czołowej dziesiątku rankingu ATP. Jak sam podkreśla, duża w tym zasługa jego pięknej dziewczyny, która również jest zawodową tenisistką. To pochodząca z Chorwacji Ajla Tomljanović, która teraz wspiera go w czasie kwarantanny.

Matteo Berrettini po poprzednim sezonie został uznany przez serwis ATP tenisistą, który w 2019 roku zrobił największe postępy. Trudno się temu dziwić, bo 23-letni Włoch przebojem wdarł się do czołówki. W 2019 roku awansował z 52. na 8. miejsce. - To było szalone! - mówi Berrettini, który doszedł m.in. do półfinału nowojorskiego US Open. Tenisiści z Rzymu bardzo kibicuje... prezes PZPN Zbigniew Boniek. Dlaczego? Trenerem Berrettiniego jest od dawna były włoski tenisista Vincenzo Santopadre, prywatnie... szwagier Bońka (mąż jego najstarszej córki Karoliny). Kiedy rok temu z Berrettinim grał w Miami Hubert Hurkacz, "Zibi" droczył się nawet na Twitterze z polskimi kibicami tenisisty z Wrocławia, zapowiadając, że będzie kibicował Włochowi. "Agnieszce zawsze kibicowałem, nawet jak grała z Włoszkami (Pennetta, Vinci) z mojego klubu. Tutaj jest prawie rodzina! Sorry!" - wyznał Boniek na Twitterze przed meczem Hurkacza z Berrettinim (wygrał go Polak).

Wimbledon przez 17 lat płacił miliony za UBEZPIECZENIE od EPIDEMII! Teraz dostanie FORTUNĘ!

Berrettini przyznaje, że za jego sukcesami stoi też jego piękna dziewczyna Ajla Tomljanović. Pochodząca z Chorwacji tenisistka, która od 2018 roku reprezentuję Australię, zajmuje 56. miejsce w rankingu WTA. Uważana jest za jedną z najpiękniejszych zawodniczek w tourze. Nic dziwnego, że wpadła w oko również przystojnemu Berrettiniemu. Zaczęli się spotykać w poprzednim sezonie. Teraz Włoch spędza kwarantanne w domu seksownej Ajli, razem z jej rodziną. - Dobrze jest mieć przy sobie kogoś kto doskonale zna i rozumie twoje potrzeby. Ajla wie jak wygląda życie profesjonalnego tenisisty. To pomaga - mówi Berrettini. - Wcześniej oczywiście widywaliśmy się często w czasie turniejów, ale nie mieliśmy aż tak dużo czasu dla siebie, bo każde z nas było skupione na swojej karierze. Teraz spędzamy czas razem 24 godziny na dobę. Jak ze sobą wytrzymujemy? Matteo wciąż mieszka w moim domu, więc musi być dobrze - żartuje Tomljanović, która zdradziła, że w czasie kwarantanny dużo trenuje ze swoim włoskiem chłopakiem. To pomaga im utrzymać formę.

Grigor Dimitrow OBNAŻYŁ SIĘ nagle przed sławną tenisistką! PISNĘŁA i padła! WIDEO

Najnowsze