WTA Adelajda PREMIE Ile zarobiła Iga Świątek w Adelajdzie? Premie WTA Adelajda Nagrody pieniężne

2022-01-07 12:34
Iga Świątek
Autor: East News Australian Open 2022 DRABINKA kobiet WYNIKI Australian Open WTA TERMINARZ

Ile zarobiła Iga Świątek w Adelajdzie? WTA Adelajda PREMIE Nagrody pieniężne? Jakie są premie w Adelajdzie WTA Tenis. Iga Świątek broni w Adelajdzie tytułu i idzie jej świetnie. Polka po ograniu Wiktorii Azarenki czeka już na mecz z Ashleigh Barty, liderką rankingu WTA. Iga Świątek jest już w półfinale. A to oznacza, że w Adelajdzie zarobiła już niezłe pieniądze. Iga Świątek zarobiła w całej karierze już blisko 20 mln złotych i to tylko licząc turniejowe premie. Ile Iga Świątek zarobiła w Adelajdzie w 2022 roku?

WTA Adelajda PREMIE Ile zarobiła Iga Świątek? Nagrody w Adelajdzie

Iga Świątek po znakomitym występie pokonała 6:3, 2:6, 6:1 Wiktorię Azarenkę i jest już w półfinale turnieju WTA w Adelajdzie, w którym broni tytułu. Polska tenisistka zaczęła mecz bardzo dobrze, ale potem do głosu doszła doświadczona Białorusinka. W trzecim secie Azarenka już gasła, a Iga Świątek robiła z nią co chciała. Przed naszą młodą gwiazdą teraz starcie z Ashleigh Barty, liderką rankingu WTA. Iga Świątek w Adelajdzie zarobiła już niezłe pieniądze. To turniej rangi WTA 500, więc premie są zacne. Ile zarobiła Iga Świątek w Adelajdzie w 2022 roku? Poniżej lista premii.

Ile zarobiła Iga Świątek WTA Adelaide PREMIE NAGRODY pieniężne

  • Zwycięzca - 108 000 dolarów
  • Finalistka  - 66 800
  • 1/2 finału - 39 000
  • 1/4 finału - 18 685
  • II runda - 10 000
  • I runda - 6 750
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze