Ile zarobiła Iga Świątek w Dubaju? WTA Dubaj PREMIE Nagrody pieniężne Jakie są premie WTA Dubaj 2023

i

Autor: AP Ile zarobiła Iga Świątek w Dubaju? WTA Dubaj PREMIE Nagrody pieniężne Jakie są premie WTA Dubaj 2023

Ale kasa!

Ile zarobiła Iga Świątek w Dubaju? WTA Dubaj PREMIE Nagrody pieniężne Jakie są premie WTA Dubaj 2023

2023-02-22 14:08

WTA Dubaj 2023 PREMIE Nagrody pieniężne Ile zarobiła Iga Świątek w Dubaju? Iga Świątek najpierw zdemolowała rywalki w Katarze, a teraz szaleje w Dubaju! Polka nie zwalnia tempa i gromi kolejne przeciwniczkę. Po rozbiciu 6:1, 6:0 Rosjanki Ludmiły Samsonowej jest już w ćwierćfinale. Rywalizacja na kortach w Dubaju toczy się o rankingowe punkty i duże premie, a w tym roku turniej WTA Dubaj jest wyższej rangi niż ten, który właśnie wygrała Polka w Katarze. Jakie są premie w turnieju WTA Dubaj 2023? Iga Świątek zgarnęła już duże pieniądze! Sprawdź nagrody w WTA Dubaj zarobki.

Iga Świątek walczy w Dubaju i nie zwalnia tempa! W całym turnieju w Katarze straciła zaledwie 5 gemów, dając wyraźny sygnał, że znów jest w kapitalnej formie. Udowodniła to również w Dubaju, nie dając szans Leyli Fernandez, byłej finalistce US Open, a potem gromiąc Ludmiłę Samsonową. Kolejny mecz rozpędzona Iga Świątek zagra już w czwartek. Jej rywalką w ćwierćfinale będzie Czeszka Karolina Pliskova.

WTA Dubaj PREMIE Ile zarobiła Iga Świątek w Dubaju nagrody pieniądze 2023

Iga Świątek rok temu odpadła w turnieju w Dubaju dość szybo. W 1/8 finału Polka przegrała wtedy z Łotyszką Jeleną Ostapenko (6:4, 1:6, 6:7) i była to jej ostatnia porażka przed niesamowitą serią 37 zwycięstw, która skończyła się dopiero w londyńskim Wimbledonie. Korty w Dubaju są nieco wolniejsze niż rok temu. Zmieniono też piłki. Wydaje się, że te zmiany powinny być korzystne dla Igi Świątek. - Zwykle jest tu znacznie bardziej sucho. Pamiętam, że w zeszłym roku korty były bardzo szybkie. Cieszę się, że w tym roku w końcu mamy te same piłki co w Australian Open, ponieważ każdego roku musieliśmy co tydzień dostosowywać i zmieniać piłkę, co było dla mnie dość głupie - stwierdziła Iga Świątek.

Ile zarobiła Iga Świątek WTA Dubaj 2023 PREMIE nagrody pieniężne w Dubaju

W turnieju WTA Dubaj 2023 tenisistki walczą o rankingowe punkty i duże pieniądze. Tym razem ranga turnieju i pula nagród są większe niż rok temu. Iga Świątek za awans do ćwierćfinału zarobiła już ponad 63 tysięce dolarów. Poniżej lista premii w turnieju WTA Dubaj 2023.

WTA Dubaj PREMIE nagrody

  • I runda - 12 848 dolarów
  • II runda - 17 930
  • III runda - 31 650
  • 1/4 finału - 63 350
  • 1/2 finału - 138 000
  • Finalistka - 267 690
  • Zwycięzca - 454 500

QUIZ: Jesteś kibicem tenisa? Rozpoznasz te tenisistki? Sprawdź się!

Pytanie 1 z 20
Na początek coś łatwego Tenisistka na zdjęciu to...
Serena Williams
SuperTenis po porażce Igi Świątek, Mocne Słowa dziennikarzy
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze