Ile zarobiła Iga Świątek? WTA Stuttgart PREMIE Nagrody pieniężne Jakie są premie w Stuttgarcie 2023

i

Autor: AP Ile zarobiła Iga Świątek? WTA Stuttgart PREMIE Nagrody pieniężne Jakie są premie w Stuttgarcie 2023

Ale kasa!

Ile zarobiła Iga Świątek? WTA Stuttgart PREMIE Nagrody pieniężne Jakie są premie w Stuttgarcie 2023

2023-04-21 8:24

WTA Stuttgart 2023 PREMIE Ile zarobiła Iga Świątek w Stuttgarcie? Jakie są premie w WTA Stuttgart nagrody pieniężne. Iga Świątek wróciła do gry i na otwarcie rywalizacji w turnieju WTA w Stuttgarcie pokonała 6:1, 6:4 Chinkę Qinwen Zheng. Broniąca tytułu Polka w ćwierćfinale zagra z Czeszką Karoliną Pliskovą. Rok temu Świątek wygrała ten turniej, zgarniając efektowny model Porsche. Do tego zarobiła duże pieniądze. W tej edycji turnieju w Stuttgarcie do wygrania jest jeszcze lepsze Porsche. Tenisistki walczą też o wyższe premie finansowe. Ile zarobiła w Stuttgarcie Iga Świątek? Ile może jeszcze zarobić? Sprawdź, jakie są premie Stuttgarcie 2023.

Iga Świątek walczy w turnieju WTA w Stuttgarcie i jest już w ćwierćfinale, za co zarobiła już ponad 19 tysięcy euro. Polka broni tytułu. Rok temu nasza tenisistka w finale rozbiła 6:2, 6:2 Białorusinkę Arynę Sabalenkę, kontynuując swoją niesamowitą serię zwycięstw. Wygrała wtedy efektowne porsche warte ponad 600 tys. zł oraz prawie 94 tysięcy euro. Teraz premie w turnieju WTA w Stuttgarcie są jeszcze większe. Ile zarobiła już w Stuttgarcie Iga Świątek? I ile może zarobić?

WTA Stuttgart PREMIE Ile zarobiła Iga Świątek w Stuttgarcie PIENIĄDZE

Iga Świątek w Stuttgarcie walczy oczywiście o kolejne efektowne Porsche. Producent drogich aut jest głównym sponsorem zawodów, a teraz w Stuttgarcie do wygrania będzie jeszcze bardziej wypasiona fura. Niemcy pochwalili się, że nagroda dla triumfatorki to Porsche Taycan S Sport Turismo. Napędzana energią elektryczną fura warta jest ok. 850 tys. złotych. Rozpędza się do 100 km/h w zaledwie 2,8 sek, a prędkość maksymalna to 260 km/h. Ostatnio Iga Świątek poruszała się po ulicach Warszawy czarnym porsche panamera, o czym informował "Super Express". Teraz ma okazję przesiąść się do jeszcze lepszego auta z niemieckiego koncernu. Poniżej zdjęcia Porsche Taycan S Sport Turismo - nagrody dla triumfatorki WTA Stuttgart 2023.

Ile zarobiła Iga Świątek WTA Stuttgart 2023 PREMIE Nagrody pieniężne

Rywalizacja na kortach w Stuttgarcie toczy się nie tylko o Porsche, sławę i rankingowe punkty, ale również o duże pieniądze. Tenisistki rywalizują o wysokie nagrody. Poniżej lista premii w WTA Stuttgart 2023

  • I runda - 7 234 euro
  • II runda - 10 086
  • 1/4 finału - 19 832
  • 1/2 finału - 37 762
  • Finalistka - 64 500
  • Zwycięzca - 104 478
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze