Pracowity dzień

Iga Świątek pojechała czarnym porsche na sesję zdjęciową! Mamy ZDJĘCIA PAPARAZZI

2023-03-30 19:15

Kontuzjowana Iga Świątek po powrocie z Miami do domu nie próżnuje. Liderka rankingu WTA spędziła pracowicie czas w studiu fotograficzno-filmowym na warszawskim Mokotowie. Pojechała tam eleganckim czarnym porsche panamera. Tenisowa gwiazda porusza się nim teraz po ulicach Warszawy. W studiu Iga Świątek spędziła cały dzień. Zobaczcie zdjęcia paparazzi.

Iga Świątek leczy kontuzję żeber, a do gry ma wrócić 17 kwietnia w Stuttgarcie, gdzie rok temu wygrała efektowne porsche. Na razie jeździ czarnym porsche panamera. W czwartek rano wyruszyła nim z rodzinnego domu w Raszynie i pojechała do studia na warszawskim Mokotowie. Iga Świątek zabrała ze sobą tenisowe rakiety, więc chodziło pewnie o sesję zdjęciową lub reklamówkę dla jednego ze sponsorów. Mężczyzna, z którym się spotkała pod studiem, zabrał z auta Igi torbę z rakietami tenisowymi i zaniósł ją do studia, w którym liderka rankingu spędziła cały dzień, aż do wieczora.

Co dolega Idze Świątek? Ważne słowa lekarza, mogło dojść do dramatu?

Iga Świątek z powodu dokuczliwego bólu żeber nie broni w Miami Open tytułu, ale wiadomo już po turnieju na Florydzie w rankingu wciąż będzie mieć przewagę ponad 2 tys. punktów. To dlatego, że goniąca ją Aryna Sabalenka (nr 2 WTA) odpadła z Miami Open już w ćwierćfinale (przegrała 4:6, 4:6 z Soraną Cirsteą).

QUIZ: Jesteś kibicem tenisa? Rozpoznasz tych tenisistów? Sprawdź się!

Pytanie 1 z 20
Tenisista na zdjęciu to...
Rafael Nadal
Listen on Spreaker.
Najnowsze