WTA w Wuhan: Agnieszka Radwańska odpadła po pierwszym meczu!

2014-09-22 15:24

Agnieszka Radwańska fatalnie zaprezentowała się podczas meczu II rundy turnieju WTA w Wuhan. Nasza zawodniczka niespodziewanie przegrała z Caroline Garcią 6:3, 6:7 (4), 6:7 (7) i odpadła z rozgrywek. Gwizdek24.pl zachęca do zapoznania się z zapisem relacji na żywo z tego pojedynku.

W pierwszym secie byliśmy świadkami aż czterech przełamań. Połowa z nich miała miejsce już w pierwszych dwóch gemach. Najpierw serwis rywalki wygrała Polka, a następnie Francuzka doprowadziła do wyrównania. Kolejne dwa zapisała na swoim koncie już Radwańska, dzięki czemu zwyciężyła seta 6:3.

ATP w Metz: 15. tytuł Fyrstenberga i Matkowskiego

Kolejna partia bya zdecydowanie bardziej wyrównana. Obie zawodniczki pewnie wygrywały swoje podania aż do stanu 4:4. Wówczas Garcia przełamała Polkę, a następnie miała piłkę setową. Ta została przez Radwańską obroniona. Nasza tenisistka doprowadziła do wyrównania. W tie-breaku przegrała jednak 4:7.

Podobny przebieg miał set trzeci. Radwańskiej dwukrotnie udawało się wygrać gema przy podaniu rywalki, jednak za każdym razem ta odrabiała straty. Znów panie musiały grać tie-breaka, którego znów wygrała reprezentantka Francji.

Przypomnijmy, że nasza zawodniczka w I rundzie turnieju w Wuhan dostała wolny los, dlatego mecz zGarcią był jej  pierwszym występem. Wcześniej "Isia" grała z Francuzką  tylko raz - w tym sezonie na kortach w Madrycie Polka wygrała 6:4, 4:6, 6:4.

A. Radwańska - C. Garcia 1:2 (6:3, 6:7 (4), 6:7 (7))

KLIKNIJ: Polub Gwizdek24.pl na Facebooku i bądź na bieżąco!