Patrycja Zahorska

i

Autor: Instagram Patrycji Zahorskiej Patrycja Zahorska

Zjawiskowa dziennikarka zachwyca podczas Wimbledonu. Piękna Patrycja Zahorska podbija serca kibiców

2022-07-04 14:14

Niestety, wszyscy Polacy pożegnali się już z Wimbledonem, a emocje zdecydowanie opadły dla kibiców znad Wisły. Mimo to, kolejnych pasjonujących batalii nie będzie brakować. Fani mogą śledzić zmagania na antenie Polsatu Sport, gdzie błyszczy zjawiskowa dziennikarka. Uwagę kibiców przykuła przepiękna Patrycja Zahorska. Serce niejednego telewidza zabiło mocniej.

To miał być piękny turniej dla polskich kibiców. Na Wimbledonie emocje miały towarzyszyć nam do samego końca - zarówno w rywalizacji mężczyzn, jak i kobiet. Niestety, i Iga Świątek, i Hubert Hurkacz przedwcześnie pożegnali się z tegoroczną edycją Wimbledonu. Emocje opadły dla naszych kibiców, ale wielu z nich wciąż śledzi walkę o triumf na londyńskich kortach. Serca kibiców mogły zabić mocniej, gdy podczas oglądania studia przed poniedziałkową rywalizacją pojawiła się tam zjawiskowa dziennikarka Patrycja Zahorska.

NIE PRZEGAP! Ojciec Igi Świątek dosadnie po jej porażce. To pytanie zastanowi każdego, zdradził jej plany

Wimbledon: Zjawiskowa dziennikarka Patrycja Zahorska zachwyciła kibiców

Patrycja Zahorska jest doskonale kojarzona przez kibiców sportów walki z magazynu "Koloseum". Miała także okazję wejść do klatki i zawalczyć na gali FFF, ale przegrała z Karoliną "Way of Blonde" Brzuszczyńską. Teraz miała okazję zachwycić nowe grono kibiców podczas studia przy okazji kolejnego dnia rywalizacji na Wimbledonie.

Zobacz zdjęcia pięknej dziennikarki Polsatu Patrycji Zahorskiej w galerii poniżej.

Czy rozpoznajesz dziewczyny i żony polskich sportowców? Sprawdź się w naszym quizie!

Czy rozpoznajesz dziewczyny i żony polskich sportowców?

Pytanie 1 z 10
Na początek coś łatwego. Czyją żoną jest ta pani?
Anna Lewandowska
Listen to "SuperSport" on Spreaker.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze