Iga Świątek

i

Autor: AP PHOTO Iga Świątek

Złe wieści dla kibiców Igi Świątek! Nie zarobicie już kokosów na jej sukcesie

2021-05-20 10:38

Wielkimi krokami zbliża się kolejny turniej Igi Świątek. Polka wybiegnie na korty im. Rolanda Garrosa, by bronić wielkiego triumfu z ostatniej edycji. Młoda tenisistka znów ma szanse na olbrzymi sukces. Choć to znakomita wiadomość dla kibiców, niektórzy mogą się poważnie zmartwić. Na potencjalnym sukcesie nie uda się już zarobić kokosów.

Iga Świątek robi furorę w świecie kobiecego tenisa. Polka stała się międzynarodową gwiazdą po wygranej w turnieju French Open. 19-latka sensacyjnie przeszła jak burza, niszcząc kolejne rywalki bez straty seta. Teraz przed raszynianką jeszcze trudniejsze zadanie - próba obrony triumfu i zdobycie jak największej liczby punktów do rankingu WTA. Fani będą emocjonować się meczami naszej zawodniczki, ale szansa na zrobienie kokosów na jej sukcesie będzie niewielkie!

Zobacz także: Wyrzucił Legię z Ligi Europy, a teraz… sam w niej zagra? Piłkarz Karabachu Agdam blisko transferu do mistrza Polski

Zakłady bukmacherskie TOTALBet przygotowały kursy na nadchodzący turniej French Open. Zdaniem analityków faworytką do zwycięstwa w turnieju szlema ma być... właśnie Polka. Kurs na zwycięstwo Igi Świątek i obronę tytułu wynosi 4.10. To około 25% szans na wygraną. Tuż za nią znajduje się Ashleigh Barty (5.60), a dopiero dalej Aryna Sabalenka (7.80).

W ubiegłorocznej edycji w finale Polka mierzyła się z Sofią Kenin. Ta została daleko w tyle za Igą Świątek. Kurs na zwycięstwo Kenin wynosi 30.00! Nieco wyżej w zestawieniu znajduje się marząca o kolejnym triumfie w szlemie - Serena Williams. Kurs na sukces legendy kobiecego tenisa wynosi 19.00.

KURSY NA TURNIEJ FRENCH OPEN W ZAKŁADACH BUKMACHERSKICH TOTALBET!

IGA ŚWIĄTEK MISTRZYNIĄ ROLAND GARROS! Polka rozgromiła Kenin w drugim secie!
Kursy na French Open

i

Autor: TOTALBET ZRZUT EKRANU Kursy na French Open 2021
Najnowsze