SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport inne sporty pozostałe Anna Lewandowska dostała wsparcie od Instytutu Matki i Dziecka!

Anna Lewandowska dostała wsparcie od Instytutu Matki i Dziecka!

06.04.2017, godz. 12:48
Anna Lewandowska
Anna Lewandowska podczas prowadzenia treningu foto: Super Express

Anna Lewandowska wraz z mężem Robertem, który jest kapitanem piłkarskiej reprezentacji Polski, z niecierpliwością oczekują na nadejście pierwszego dziecka. Pociecha przyjdzie na świat prawdopodobnie pod koniec kwietnia. W stanie błogosławionym trenerka fitness jednak nie próżnuje. W jej nowy projekt zaangażował się nawet Instytut Matki i Dziecka.

Anna Lewandowska to dla wielu Polek guru jeśli chodzi o sprawy żywieniowe oraz ćwiczenia fizyczne. Dzięki niej mnóstwo kobiet w naszym kraju przeszło metamorfozę i cieszy się ponownie każdym przeżytym dniem. Żona kapitana reprezentacji Polski i napastnika Bayernu Monachium postanowiła podzielić się po raz kolejny doświadczeniem z innymi. Postanowiła wypuścić na rynek płytę z ćwiczeniami dla kobiet w ciąży, a nad całym projektem patronat objął Instytut Matki i Dziecka.

"To pierwszy tego typu program treningowy na polskim rynku – mam na myśli całość, na którą składa się 6 programów treningowych, a w tym Karate Prenatal. To program, który został przygotowany w oparciu o moje wieloletnie doświadczenie trenerskie oraz o wiedzę konsultowaną z gronem wyspecjalizowanych lekarzy położników" - napisała o swoim pomyśle na Instagramie Anna Lewandowska, która najprawdopodobniej pod koniec kwietnia urodzi pierwsze dziecko.

autor: Jakub Waśko zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: