SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport inne sporty pozostałe Radwańska w horrorze, Suarez odgryzł włosy Messiemu. Halloween u sportowców [ZDJĘCIA]

Radwańska w horrorze, Suarez odgryzł włosy Messiemu. Halloween u sportowców [ZDJĘCIA]

01.11.2016, godz. 12:27
Lionel Messi, Luis Suarez
Lionel Messi i Luis Suarez, piłka nożna, FC Barcelona foto: Instagram

Halloween to przykład święta, które przez kilka lat opanowało cały świat. Jakiś czas temu wycinanie wzorów w dyni i straszenie sąsiadów było modne tylko w Stanach Zjednoczonych, ale zabawę w niedługim czasie przejęła reszta globu. Również sportowcy postanowili uczcić to wydarzenie i w mediach społecznościowych podzielili się zdjęciami z imprez. Absolutnie najlepszą fotkę zaprezentowali Lionel Messi i Luis Suarez.

Z polskich sportowców najpoważniej do zadania podeszli Agnieszka Radwańska i Karol Kłos. Tenisistka na Twittera wrzuciła zdjęcie, imitujące plakat kinowego hitu. Tytuł wymyślonego filmu to "Fatalny bekhend". Polka tym samym pokazała jak duży dystans ma do siebie i swoich sportowych słabości. Kłos był bardziej "tradycyjny". Siatkarz udał się na imprezę ze znajomymi, przebrany za postać kojarzącą się ze śmiercią.

Wyżej wymieniona dwójka przegrała jednak z Lionelem Messim i Luisem Suarezem. Z piłkarzami FC Barcelona w ogóle chyba nikt nie zdołał wygrać w konkursie na najlepszą fotkę. Gwiazdorzy piłkarskich boisk nawiązali do przeszłości Suareza, który swojego czasu gryzł rywali, gdy ci zaszli mu za skórę. Przedstawili imitację odgryzionych włosów Messiego w ustach Urugwajczyka, czym rozbawili cały świat.

autor: Jakub Waśko zobacz inne artykuły tego autora
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: