SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport inne sporty sporty motorowe Greg Hancock: Dobrze, że sędzia wykluczył Bartosza Zmarzlika

Greg Hancock: Dobrze, że sędzia wykluczył Bartosza Zmarzlika

18.04.2017, godz. 14:32
Greg Hancock
Greg Hancock foto: CYFRASPORT

Amerykański żużlowiec Get Well Toruń Greg Hancock broni się i twierdzi, że to nie on spowodował upadek Bartosza Zmarzlika w hitowym meczu Ekstraligi Get Well Toruń – Stal Gorzów. Ten mecz zainaugurował nowy sezon ligowy.

Przypomnijmy, że po tym upadku Zmarzlik został wykluczony jako sprawca zatrzymania biegu. W powtórce osamotniony Martin Vaculik musiał w pojedynkę bronić przewagi Stali. Zajął drugie miejsce, dzięki czemu Stal wygrała 46:44. - To była dobra decyzja. Zostawiłem Bartkowi sporo miejsca i na pewno widział, że nie miałem złych intencji. Pojechałem tak, że trafiłem na niego w momencie, w którym próbował zmienić tor jazdy – tłumaczył się po meczu Hancock.

Amerykanin był po meczu zdenerwowany z powodu porażki. Szczególnie, że on zrobił wszystko, co w jego mocy. Zdobył 10 punktów, najwięcej z całej drużyny Get Well Toruń. - Wiedziałem, że to będzie trudny mecz. Przecież Stal to najlepszy zespół ubiegłego sezonu. Czuję frustrację, bo przecież każda porażka jest bolesna. Musimy zostawić tę przegraną za sobą i iść dalej – stwierdził utytułowany żużlowiec.

autor: Przemysław Ofiara zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: