Gwiazdorzy NBA PODBIJAJĄ internet dzięki dzieciakom. To WIDEO stało się prawdziwym HITEM

2021-02-23 12:12
Stephen Curry, Golden State Warriors
Autor: AP PHOTO Stephen Curry, Golden State Warriors

Oczy kibiców podczas meczów skierowane są przede wszystkim na zawodników oraz boisko, czy parkiet. W obecnych czasach jednak kamery śledzą także to, co dzieje się przed i po spotkaniu, a także to, czym zajmują się zawodnicy na trybunach i ławkach w czasie, gdy ich koledzy walczą o kolejne punkty. NBA postanowiło stworzyć materiał pokazujący kilka scen z udziałem największych gwiazd ligi oraz ich dzieci. Wideo szybko stało się prawdziwym hitem.

Kibice, którzy często śledzą transmisje meczów w telewizji mogą zobaczyć jedynie tyle, ile pokaże im realizator. Najczęściej oprócz samego spotkania, raz na jakiś czas oko kamery skieruje się na trenerów, graczy rezerwowych lub trybuny, jednak realizatorzy nie są w stanie wychwycić wszystkiego, co dzieję się w hali lub na stadionie w ograniczonym czasie antenowym. A dzieje się naprawdę wiele, co czym przekonaliśmy się dzięki krótkiemu filmikowi, który podbija obecnie internet. Możemy zobaczyć na nim największe gwiazdy NBA, które bawią się ze swoimi dziećmi oraz małymi kibicami, którzy pojawili się na meczu w czasach, gdy fani mogli jeszcze zasiadać na trybunach. Nagranie bije rekordy popularności. 

CZYTAJ TAKŻE: Szykuje się WIELKIE stracie w FAME MMA?! Popek wskazał z kim chce walczyć po Kizo. Odpowiedź była BŁYSKAWICZNA

Głównych przesłaniem materiału opublikowanego przez NBA i ESPN było pokazanie, jak ważne jest właściwe podejście do małych dzieci i wychowanie ich. Przy okazji gwiazdorzy ligi, którzy pojawili się na nagraniu pokazali, że można to robić w zabawny sposób. 

Zobacz także: Tak wyglądają rodzice Mariusza Pudzianowskiego

Na filmie możemy zobaczyć zawodników, którzy bawią się ze swoimi pociechami, np. odbijając z nimi piłkę na parkiecie, zabierając ich na konferencję prasową lub chowając pod bluzą. Ponadto, koszykarze wystąpili w materiale również w roli narratorów. Możemy dzięki temu usłyszeć jak wielką radością dla jednego z nich jest bycie ojcem. Wideo stało się prawdziwym hitem. Tylko na Twitterze obejrzano je prawie 19 mln razy w zaledwie kilkanaście godzin po publikacji. Ponadto post zebrał ponad 35 tysięcy polubień i ponad 5 tysięcy komentarzy. Zobaczcie to nagranie poniżej!

Sprawdź: Ikona MMA oskarżona o PEDOFILIĘ! Szokujące doniesienia, zawodnik usłyszał zarzuty

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze