Gwiazdy pożegnały Kobe Bryanta. Nie ukrywały łez [ZDJĘCIA]

2020-02-24 22:05 DaO
Michael Jordan
Autor: AP Michael Jordan

W poniedziałek 24 lutego odbyła się ceremonia pożegnalna tragicznie zmarłego Kobe Bryanta i jego córki Gianny. Tysiące fanów pojawiło się w hali Staples Center, w której większość kariery występował Amerykanin. Nie mogło zabraknąć również gwiazd sportu, piosenki, czy show biznesu. Kobe Bryant został pożegnany przez mnóstwo znanych osobistości.

Data ceremonii pożegnalnej nie była przypadkowa. 24 to bowiem numer, z którym przez większość kariery grał Bryant w Los Angeles Lakers. Hala Staples Center w Mieście Aniołów została wypełniona do ostatniego miejsca, a fani w kolejce do wejścia stali od wczesnych godzin. Ceremonia rozpoczęła się od występu Beyonce, która zaśpiewała piosenki "XO" i "Hello".

Amerykańska piosenkarka była tylko jedną z gwiazd, które były obecne na wydarzeniu. Tych było zdecydowani więcej. Bryanta pożegnali m.in. Michael Jordan, Shaquille O'Neal, Stephen Curry, Kyle Irving, Steve Nash, Gregg Popovich, Jennifer Lopez, Paul Gasol, czy Dwayne Wade. Natomiast Alicia Keys wykonała Sonatę Księżycową Ludwiga van Beethovena, a więc ulubiony utwór Kobego i Vanessy Bryant.

Najnowsze