Ta kobieta zginęła z Kobe Bryantem. Ogromny ból i cierpienie męża z dziećmi

2020-01-27 8:22 JWa
Christina Mauser
Autor: Facebook / Christina Mauser Christina Mauser

Znamy tożsamość kolejnej ofiary katastrofy, w wyniku której Kobe Bryant nie żyje. Okazało się, że na pokładzie maszyny znajdowała się także rozpoznawalna trenerka Christina Mauser. Tragiczną informację potwierdził jej mąż. To ogromna strata dla całej rodziny, która pogrążyła się w żałobie. Łącznie w katastrofie helikoptera w Kalifornii śmierć poniosło 9 osób.

Wiadomość o tym, że Kobe Bryant nie żyje zdruzgotała nie tylko środowisko sportowe. Już kilka godzin po katastrofie okazało się, że na pokładzie prywatnego helikoptera ikony koszykówki znajdowało się jeszcze osiem osób i żadna nie przeżyła. Każda śmierć była osobistą tragedią dla ich rodzin. Wśród zmarłych odnaleziono także Christinę Mauser. Trenerka nie miała żadnych szans, by wyjść cało z potwornego wypadku. Tragiczną informację o jej śmierci potwierdził mąż. Znany muzyk Matt Mauser, lider zespołu Tijuana Dogs, podkreślił, że on i dzieci nie mogą pogodzić się ze stratą żony oraz matki. "Moje dzieci i ja jesteśmy zdruzgotani. Straciliśmy wspaniałą żonę i mamę w katastrofie helikoptera. Proszę o uszanowanie naszej prywatności. Dziękujemy za wszelkie wyrazy wsparcia, które znaczą dla nas bardzo dużo" - przekazał w komunikacie na Facebooku.

Łącznie na pokładzie maszyny znajdowało się 9 osób - 8 pasażerów i 1 pilot. Wśród ofiar znalazła się także 13-letnia córka Kobe Bryanta. Cała ekipa zmierzała na mecz akademii Mamba, należącej do ikony Los Angeles Lakers. Podano również, że śmierć poniósł trener baseballa John Altobelli oraz jego żona i córka.

Kobe Bryant miał 41 lat. Katastrofa prywatnego helikoptera wywołała ogromne poruszenie w sportowym środowisku. Słowa wsparcia dla rodziny 5-krotnego mistrza NBA oraz najbliższych pozostałych ofiar popłynęły z każdego kontynentu. Wśród wstrząśniętych byli m.in. Robert Lewandowski i Marcin Gortat.

Najnowsze