Zamordowana

i

Autor: Archiwum prywatne Zamordowana

makabryczne wieści

12-letnia gimnastyczka bestialsko zamordowana. Jej poćwiartowane ciało znaleziono w walizce. Makabryczne szczegóły

2022-10-20 7:22

Świat obiegły wstrząsające informacje, według których w Paryżu jeden z bezdomnych natknął się na poćwiartowane zwłoki 12-letniej dziewczynki, które zamknięte były w walizce. Ofiarą okazała się 12-letnia Lola Daviet, która trenowała gimnastykę. Tragiczna śmierć dziewczynki okazała się jeszcze brutalniejsza, niż mogłoby się wydawać, a 12-latka miała być torturowana przed śmiercią.

W piątek, 14 października, w Paryżu doszło do makabrycznego odkrycia, które wstrząsnęło nie tylko lokalną społecznością. Jeden z bezdomnych natknął się bowiem na porzuconą walizkę, w której znajdowały się poćwiartowane zwłoki. Śledczym szybko udało się ustalić, że ciało należy do 12-letniej Loli Daviet, która na co dzień trenowała gimnastykę w paryskim Club Multi Sports de Pantin Gimnastique i była jedną z najlepszych zawodniczek w swoim przedziale wiekowym. Szybko okazało się również, że okoliczności jej śmierci są jeszcze bardziej wstrząsające. 

Wstrząsające doniesienia z Paryża. 12-latka została bestialsko zamordowana, jej ciało znaleziono w walizce

Jak donosi brytyjski "Daily Mail", policja zatrzymała już trzy osoby w tej sprawie. Jedna z nich, Dahbia B. pochodząca z Algierii usłyszała zarzuty gwałtu, torturowania oraz zabójstwa 12-latki. Organy ścigania zatrzymały również siostrę oskarżonej Friha B. oraz 43-letniego mężczyznę algierskiego pochodzenia, który miał udostępnić oskarżonej samochód. Z ustaleń policji wynika, że Dahbia B. miała zwabić ofiarę do mieszkania swojej siostry, zgwałcić, po czym zamordować.

12-letnia gimnastyczna bestialsko zamordowana. Jej poćwiartowane ciało znaleziono w walizce. Makabryczne szczegóły

Po zamordowaniu gimnastyczki, oskarżona zdecydowała się poćwiartować jej ciało i wrzucić je do walizki, którą następnie znalazł bezdomny. Na ciele 12-letniej dziewczynki znaleziono ślady duszenia, a na jej klatce piersiowej z kolei znajdowały się cyfry "0" oraz "1", a także inne, nieodgadnione do tej pory znaki. 

PKO Ekstraklasa odc. 9

Zabiła przynajmniej 11 osób, w tym WŁASNE DZIECI! 

Włącz najnowszy odcinek podcastu ZŁO i poznaj historię "Chichoczącej babci"!

Listen to "Nannie Doss - Chichocząca Babcia. ZŁO-Zbrodnia, Łowca, Ofiara" on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze