Anita Włodarczyk, samochód, złodziej

i

Autor: Twitter/Anita Włodarczyk Anita Włodarczyk po starciu ze złodziejem

Anita Włodarczyk przekazała fatalne wieści. Koniec nadziei, jest już po operacji

2022-06-15 7:30

Nie tak miał wyglądać ten sezon w wykonaniu Anity Włodarczyk. Najlepsza polska młociarka i jedna z najwybitniejszych lekkoatletek w historii naszego sportu goniła ostatnio złodzieja, który próbował ukraść jej samochód i doznała kontuzji. Teraz przekazała fatalne wieści. Choć uśmiech pojawił się na jej twarzy, wpis był bardzo smutny... To koniec nadziei na kolejny tytuł mistrzyni świata.

To była historia niczym z filmu. Anita Włodarczyk w swoich mediach społecznościowych opowiadała o tym, jak pewien cudzoziemiec próbował ukraść jej samochód. Młociarka dogoniła złodzieja i nie dopuściła do rabunku. Niestety, okupiła to poważną kontuzją. - W pojedynkę pojmałam złodzieja i oddałam w ręce policji. Niestety okupiłam to urazem mięśnia. Kontuzja zdiagnozowana. Operacja w poniedziałek. Po karierze chyba będę walczyła w MMA albo UFC jak Nasza mistrzyni Joanna Jędrzejczyk - poinformowała Włodarczyk w mediach społecznościowych.

Anita Włodarczyk nie pojedzie na mistrzostwa świata

Niestety, uraz okazał się zbyt poważny i Anita Włodarczyk ominie nadchodzące mistrzostwa świata... - Czasem los ma inne plany. Mój sezon lekkoatletyczny dobiegł końca. Kiedy biegłam sprintem za złodziejem totalnie zerwałam mięsień dwugłowy uda. Adrenalina była taka, że nawet tego nie poczułam - zaczęła swój wpis Włodarczyk.

NIE PRZEGAP! Belgowie znów lepsi od reprezentacji Polski. "Biało-czerwoni" walczyli do końca, zabrakło szczęścia

Młociarka nie będzie miała szans na kolejny tytuł mistrzyni świata na zawodach w Eugene. - Zawsze z każdej kontuzji wychodziłam zwycięsko i teraz wierzę , że również tak będzie - wlewa nadzieje w serca kibiców.

Anita Włodarczyk - kim jest? OSIĄGNIĘCIA reprezentantki Polski

Po raz pierwszy Anita Włodarczyk mogła cieszyć się z pierwszego miejsca na Igrzyskach Olimpijskich w Londynie, które odbyły się w 2012 roku. Po raz kolejny, polska atletka specjalizująca się w rzucie młotem wywalczyła olimpijskie złoto cztery lata później, w Rio de Janeiro. Po złoto sięgnęła także w Tokio. Jedna z najwybitniejszych polskich zawodniczek ma na swoim koncie również cztery mistrzostwa świata, zdobywane kolejno w 2009 roku w Berlinie, w 2013 w Moskwie, dwa lata później w Pekinie oraz w 2017 roku w Londynie. Anita Włodarczyk zdobyła również cztery tytułu mistrzyni Europy. Po brązowym medalu podczas zawodów w Barcelonie w 2010 roku, Włodarczyk zdobywała złoto co dwa lata, począwszy od zawodów w Helsinkach w 2012 roku, przez Zurych, Amsterdam, aż na Berlinie w 2018 roku kończąc. Polka ma na swoim koncie również rekord świata w rzucie młotem, który wynosi obecnie 82,98m.

Czy rozpoznajesz dziewczyny i żony polskich sportowców?

Pytanie 1 z 10
Na początek coś łatwego. Czyją żoną jest ta pani?
Anna Lewandowska
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze