Anita Włodarczyk zaszczepiła się przeciwko COVID-19! Została nazwana... sprzedajną

2021-05-11 19:32 Mateusz Sobiecki
Anita Włodarczyk
Autor: Paweł Skraba / SE Anita Włodarczyk

Sportowcy szykują się do Igrzysk Olimpijskich w Tokio! Jednym z elementów dla wielu zawodników jest poddanie się szczepieniu przeciwko COVID-19! Szczepionkę na koronawirusa przyjęła już Anita Włodarczyk. Polska młociarka przygotowuje się do walki o trzecie złoto olimpijskie. Takiej reakcji części kibiców nie mogła się spodziewać. Wśród miłych słów wsparcia, nie zabrakło brutalnych, brzydkich wpisów.

Już wiele tygodni temu ogłoszono, że polscy sportowcy będą mogli zaszczepić się przeciwko koronawirusowi przed Igrzyskami Olimpijskimi w Tokio. Z tej możliwości skorzystała już Anita Włodarczyk, wybitna polska lekkoatletka, która w Tokio celuje w kolejne złoto olimpijskie. W swoich mediach społecznościowych opublikowała zdjęcie z wizyty na Stadionie Narodowym. Tym razem jednak pojawiła się na arenie nie by rywalizować z najlepszymi na świecie, a przyjąć szczepionkę na COVID-19. - ZASZCZEPIONA. W drodze do Tokyo "szczepimy się" - napisała na Twitterze, Instagramie i Facebooku.

Jest decyzja w sprawie szczepień sportowców przed igrzyskami!

Anita Włodarczyk zaszczepiona na COVID-19

Reakcje jej fanów były bardzo mieszane na wieść o zaszczepieniu na COVID-19. Wiele osób gratulowało jej wyboru i dzieliło się swoimi terminami zbliżających się wizyt w punktach szczepień. - Wydaje się, że innej drogi dla podróżujących w różne zakątki świata nie będzie. Trzeba być zdrowym i zaszczepionym. Tak dzisiaj wygląda świat i jak to mawiał jeden z profesorów nie będzie loterii tylko ma być ład i porządek - pisał na Instagramie jeden z fanów sportsmenki. - Fajnie. Ja mam termin na 1 czerwca - komentował inny.

Nie brakowało jednak tych, którzy krytykowali Anitę Włodarczyk. - I po rekordach - pisał na Facebooku jeden z kibiców. Najbrzydszy komentarz pojawił się z kolei na Twitterze. - To już ta kampania sprzedajnych sportowców, naganiających do eksperymentów medycznych? Ile za to płacą? Wstyd i upadek - wściekała się pani Ania. - Przykro mi - dodawał inny kibic.

Anita Włodarczyk - OSIĄGNIĘCIA

Polska młociarka jest autorką rekordu świata w swojej dyscyplinie. Anita Włodarczyk ma na koncie dwa złote medale olimpijskie. Jest także czterokrotną mistrzynią świata i czterokrotną mistrzynią Europy. W 2016 roku została sportowcem roku Polski w plebiscycie Przeglądu Sportowego. Aktualny rekord świata utanowiła na IO w Rio de Janeiro w 2016 roku.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze