Konrad Bukowiecki ma nową dziewczynę! To seksowna 20-letnia biegaczka Natalia Kaczmarek [GALERIA]

2019-01-02 16:48 JWa
Natalia Kaczmarek
Autor: Instagram Wygląda na to, że biegaczka Natalia Kaczmarek i kulomiot Konrad Bukowiecki postanowili stworzyć trwały związek

Wygląda na to, że Konrad Bukowiecki ma nową dziewczynę. Znany polski kulomiot pochwalił się zdjęciem z 20-letnią biegaczką Natalią Kaczmarek. Polska lekkoatletka dzięki godzinom na bieżni i siłowni może pochwalić się bardzo atrakcyjnym ciałem. Miejmy nadzieję, że młoda para polskiej królowej sportu ma przed sobą świetlaną przyszłość!

Konrad Bukowiecki znalazł szczęście przy boku Natalii Kaczmarek. Wskazuje na to zdjęcie, które kulomiot opublikował na Instagramie po sylwestrowej nocy. Fotografię, wykonaną w Los Angeles, sportowiec opatrzył hashtagiem "mylady", co wskazuje na nowy związek.

Wyświetl ten post na Instagramie.
Happy New Year everybody!! 🎉🥂 #2019 #losangeles #california #party #mylady Post udostępniony przez Konrad Bukowiecki (@konradbukowiecki)

Konrad Bukowiecki i Natalia Kaczmarek na brak wspólnych zainteresowań. 20-latka również jest lekkoatletką.

Natalia Kaczmarek jest specjalistką w biegu na 400 metrów. Uznaje się ją za jeden z największych talentów w Polsce i już powoli puka do osiągającej kolejne sukcesy reprezentacji.

Wyświetl ten post na Instagramie.
🇬🇷🇬🇷🇬🇷 #holidays#greece#sea#sun#beautfulview#happy#sisters👭 Post udostępniony przez Natalia Kaczmarek (@nataliaakaczmarek)

W zeszłym roku biegaczka brała udział w dwóch ważnych imprezach, na których sztafeta 4x400 metrów zdobywała medale (srebro na Halowych mistrzostwach świata w Birmingham i złoto na mistrzostwach Europy w Berlinie). W obu wystąpiła w biegach eliminacyjnych.

Wyświetl ten post na Instagramie.
I znów ja 👀🙊 #photosession#model#blonde#redlips#dress#elegant Post udostępniony przez Natalia Kaczmarek (@nataliaakaczmarek)

Natalia Kaczmarek może pochwalić się rekordem życiowym 52,54 s w biegu na 400 metrów. Wynik ten ustaliła w lipcu 2018 roku na zawodach w Lublinie.

Wyświetl ten post na Instagramie.
"Codziennie śmiej się bez powodu" 😆 💕 #smail#keepsmiling#dontworry#goodday#running#spain Post udostępniony przez Natalia Kaczmarek (@nataliaakaczmarek)

Poprzedni związek Konrada Bukowieckiego również był szeroko komentowany. Wcześniej kulomiot był z inną biegaczką - sprinterką Ewą Swobodą. W styczniu ubiegłego roku dwójka ta zdecydowała się na rozstanie i poszli w swoje strony.

Wyświetl ten post na Instagramie.
Co ja tam widzę ? Co ja tam widzę ? Hale widzę ! 🔜 #workinprogress#hard#camp#southafrica#newbalance#polishgirl#babyface Post udostępniony przez Natalia Kaczmarek (@nataliaakaczmarek)
Najnowsze