Marcin Lewandowski

i

Autor: Paweł Skraba/Super Express Marcin Lewandowski

Lewandowski podzielił się radosną nowiną. Po raz trzeci będzie ojcem, doczekał się syna

2022-06-15 10:15

Nie ma prawdopodobnie piękniejszego momentu w życiu człowieka niż ten, w którym dowiaduje się, że zostanie rodzicem. I bez względu na to, czy jest to pierwsze, drugie, czy też trzecie dziecko, radość jest ta sama. Piękne chwile ponownie może przeżywać Marcin Lewandowski. Zawodnik, który zakończył niedawno karierę po raz trzeci zostanie tatą. I doczekał się pierwszego syna.

Marcin Lewandowski to jeden z najbardziej utytułowanych polskich lekkoatletów w ostatnim czasie. Zdobywał medale wielu ważnych imprez w biegach średniodystansowych. Najpierw świetnie radził sobie na 800 metrów, a następnie na dwa razy dłuższym dystansie. W jego dorobku brakuje jedynie medalu z igrzysk olimpijskich.

Jan Tomaszewski brutalnie ocenił szansę Polaków na mistrzostwach świata. Zwrócił się do prezesa Kuleszy, wymowny komentarz legendy

Lewandowski ponownie tatą! Doczekał się syna

W Tokio był faworytem do podium, ale pechowo odniósł kontuzję i marzenia legły w gruzach. Wydawało się, że Lewandowski powalczy jeszcze o medal na igrzyskach w Paryżu za dwa lata, ale niedawno ogłosił zakończenie kariery. Jednym z ważniejszych powodów takiej decyzji był wypadek córki. Lewandowski o wszystkim poinformował w mediach społecznościowych.

Anita Włodarczyk przekazała fatalne wieści. Koniec nadziei, jest już po operacji

- Po nieszczęśliwym wypadku mojej córki podczas zajęć gimnastyki artystycznej zdecydowałem, iż pozostanę w domu dopóki Midia nie odzyska pełnej sprawności. W związku z tym, iż nie miałem możliwości wyjeżdżać na zagraniczne zgrupowania, nie byłem w stanie się należycie przygotować, aby mieć możliwość obrony brązowego medalu Mistrzostw Świata oraz srebra Mistrzostw Europy a miejsca poza podium mnie nie interesują - czytamy.

QUIZ. Rozpoznasz polskie gwiazdy sportu bez twarzy?

Pytanie 1 z 10
Kim jest ten sportowiec?
QUIZ: Kim jest ten sportowiec?

Lewandowski podzielił się świetną nowiną. Będzie miał syna

Po okresie, w którym Lewandowski mógł mówić o pechu i nieszczęściu, w końcu może się uśmiechnąć. Wszystko za sprawą wspaniałej nowiny, którą podzielił się z kibicami. Na jego Instastories pokazało się zdjęcie z USG. - Do trzech razy sztuka. Jest junior - napisał Lewandowski w opisie do zdjęcia, czym jednocześnie zdradził płeć dziecka. Były lekkoatleta po raz trzeci zostanie tatą. Wcześniej doczekał się dwóch córek. Mia i Midia już niedługo będą mogły przywitać na świecie swojego brata.

Marcin Lewandowski

i

Autor: Instagram/marcin.lewandowski.800
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze