Przemysław Babiarz

i

Autor: Sebastian Wielechowski/SE Przemysław Babiarz

Sprawa jest poważna

Niepokojące doniesienia o Przemysławie Babiarzu. Legendarny komentator trafił do szpitala

2024-03-23 20:40

Przemysław Babiarz od jakiegoś czasu nie pokazuje się na antenach TVP. Legendarnego komentatora sportowego zabrakło między innymi w trakcie ostatnich lekkoatletycznych mistrzostw. Już wtedy szef TVP Sport - Jakub Kwiatkowski - mówił o tym, że z udziału w imprezie dziennikarza wykluczyła choroba. Teraz pojawiły się nowe doniesienia i wygląda na to, że sprawa staje się poważna.

Przemysław Babiarz to dziennikarz nadwyraz wszechstronny. Znany jest przede wszystkim oczywiście ze swojego sportowego zacięcia. To dzięki transmisjom z najważniejszych imprez zdobył prawdziwą popularność wśród telewidzów. Do "koników" komentatora należą takie dyscypliny, jak lekkoatletyka, pływanie czy skoki narciarskie. Jednak swoją erudycją bije na głowę wielu kolegów po fachu i nie bez przyczyny władze TVP zaufały mu na tyle, by dać możliwość prowadzenia m.in. teleturniejów w otwartym paśmie. Babiarza można było zobaczyć choćby przy okazji telewizyjnego programu "Va Banque". Jednak w ostatnim czasie Babiarz zniknął z anteny i wielu zachodziło w głowę, co się z nim dzieje. Nowe wiadomości o legendzie mikrofonu są dość niepokojące.

Krwawa rzeź u Mateusza Borka. Od tych zdjęć aż robi się słabo! Co za masakra

Przemysław Babiarz zachorował

O chorobie Przemysława Babiarza zrobiło się głośno kilka tygodni temu, gdy zabrakło go na rozpisce komentatorów TVP na halowe mistrzostwa w lekkoatletyce. Kibice zastanawiali się, co się wydarzyło. Wtedy informacje o podopiecznym przekazał szef TVP Sport. Jakub Kwiatkowski w mediach społecznościowych napisał, że Babiarz zachorował. Teraz wygląda na to, że problemy ze zdrowiem ikony Telewizji Publicznej są poważniejsze niż przypuszczano powszechnie. Dziennik "Fakt" dotarł do informacji z otoczenia komentatora, które wskazują na to, że trafił on do szpitala.

Niepokojące sceny w przedszkolu na Śląsku. Pojawił się tam Włodzimierz Lubański, interweniowała ochrona

Medialne doniesienia o stanie zdrowia Babiarza

Rozmówca wspomnianego tytułu przedstawił aktualną sytuację Przemysława Babiarza. Z krótkiej wypowiedzi dowiadujemy się, że komentator trafił do szpitala i walczy o powrót do zdrowia. Osoba z bliskiego otoczenia dziennikarza dodała również, że sam zainteresowany mocno modli się o to, by szybko wrócić do pełni sił i za mikrofonem relacjonować letnie mistrzostwa lekkoatletyczne.

Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze