Paweł Fajdek

i

Autor: Cyfra Sport Paweł Fajdek

Paweł Fajdek po zdobyciu złotego medalu mistrzostw świata: Najgorsze jest to, że... [WIDEO]

2022-07-17 10:51

Wielki sukces polskich lekkoatletów na mistrzostwach światach Eugene 2022. Paweł Fajdek i Wojciech Nowicki zdobyli dwa medale - złoto i srebro w rzucie młotem. Wyjątkowy dublet o gigantyczne osiągnięcie. - Na mistrzostwach Europy będziemy rzucać jeszcze dalej - powiedział po zawodach Paweł Fajdek.

Wielki sukces Pawła Fajdka podczas lekkoatletycznych mistrzostw świata Eugene 2022. Polak zdobył kolejny tytuł najlepszego zawodnika globu, przerzucając całą konkurencję. Drugie miejsce zajął Wojciech Nowicki, co jest świetną wiadomością nie tylko dla kibiców, ale także samych zawdoników. Fajdek w rozmowie z dziennikarzami zapowiadał, że na mistrzostwach Europy obaj będą rzucać jeszcze dalej.

Fajdek mistrzem świata, Nowicki wicemistrzem! Polacy dominują w rzucie młotem! Wielkie brawa!

Fajdek po zdobyciu złotego medalu mistrzostw świata

- Na mistrzostwach Europy możemy rzucać jeszcze dalej. Wojtek będzie chciał się odgryźć, ja będę chciał odzyskać tytuł. Wspólne nakręcanie się... - mówi Fajdek.

Oglądaj całą rozmowę z Pawłem Fajdkiem w materiale wideo.

Paweł Fajdek o rodzinie: Będzie coraz ciężej

Paweł Fajdek nie ukrywa, że problemem jest fakt, że nie spędza dużo czasu z bliskimi, ale na najwyższym poziomie nie jest o możliwe. - Najgorsze jest to, że moja córka ma 7 lat, a ja spędziłem z nią może rok... Może przesadziłem, ale mało czasu było. Nie da się trenować na tym najwyższym poziomie i spędzać czasu z rodziną. Są momenty w ciągu roku, gdy można kombinować. Staram się w domu odpoczywać i zajmować innymi sprawami. Będzie coraz ciężej - dodał.

Konflikt w kadrze lekkoatletów. Justyna Święty-Ersetic zabiera głos
Najnowsze