Korona - Jagiellonia STREAM ONLINE NA ŻYWO Ekstraklasa: Korona - Jagiellonia TRANSMISJA TV Gdzie oglądać mecz Korona - Jagiellonia STREAM LIVE w INTERNECIE

2019-08-30 20:30 DaO
Jakub Żubrowski, Korona Kielce
Autor: Cyfra Sport Jakub Żubrowski

Korona - Jagiellonia STREAM ONLINE NA ŻYWO. PKO Ekstraklasa: Korona - Jagiellonia TRANSMISJA ONLINE GDZIE OGLĄDAĆ. Mecz 7. kolejki Korona - Jagiellonia STREAM LIVE w INTERNECIE. TRANSMISJA z meczu Korona - Jagiellonia TV NA ŻYWO. W drugim piątkowym spotkaniu 7. kolejki PKO Ekstraklasy Korona Kielce postara się przełamać fatalną passę meczów bez zwycięstwa, ale o to nie będzie łatwo, bo do Kielc przyjeżdża Jagiellonia Białystok. PKO Ekstraklasa: Korona Kielce - Jagiellonia Białystok LIVE STREAM ONLINE TRANSMISJA NA ŻYWO w INTERNECIE z meczu Korona - Jagiellonia.

Korona - Jagiellonia STREAM ONLINE NA ŻYWO TRANSMISJA

Choć Korona sezon rozpoczęła od zwycięstwa z Rakowem Częstochowa, to w kolejnych spotkaniach zdobyła tylko punkt. Trzy ostatnie mecze zakończyły się porażkami kielczan. W ubiegłej kolejce Złocisto-Krwiści zostali zupełnie rozbici w Zabrzu. Górnik bez większych problemów pokonał Koronę 3:0, a podopieczni Gino Lettieriego nie stworzyli choćby jednej dogodnej sytuacji. Dlatego w Kielcach na próżno szukać optymizmu przed piątkową rywalizacją z Jagiellonią Białystok. Faworytami "żółto-czerwonych derbów" będzie zespół z Podlasia. Zwłaszcza, że w ostatnim meczu Jaga pokazała się z naprawdę dobrej strony. Zespół prowadzony przez Ireneusza Mamrota pokonał na własnym obiekcie Wisłę Kraków 3:2, a hattricka w tym spotkaniu ustrzelił Jesus Imaz.

Korona - Jagiellonia STREAM LIVE w INTERNECIE TRANSMISJA ONLINE

Mecz Korona Kielce - Jagiellonia Białystok odbędzie się 30 sierpnia. TRANSMISJA z meczu Korona Kielce - Jagiellonia Białystok TV NA ŻYWO będzie dostępna na kanałach Canal+Sport oraz Canal+Sport 3. Żaden legalny i darmowy stream online nie będzie dostępny. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 20:30.

Najnowsze