Serbia - Turcja KIEDY i O KTÓREJ GODZINIE finał ME siatkarek? FINAŁ ME Serbia - Turcja GODZINA meczu. KIEDY mecz Serbia - Turcja? O KTÓREJ FINAŁ siatkarek?

2019-09-08 9:22 MSo

Serbia - Turcja O KTÓREJ GODZINIE mecz finałowy ME siatkarek? KIEDY finał ME Serbia - Turcja GODZINA meczu Serbia - Turcja DZISIAJ w siatkówkę w ME 8.09.2019. O której grają siatkarki w finale ME DZISIAJ. Przed nami kluczowe rozstrzygnięcia siatkarskich mistrzostw Europy. W ostatnim spotkaniu Serbki zmierzą się z pogromczyniami Polski i gospodyniami finału, Turczynkami. Kto sięgnie po złoto? ME siatkarek Serbia - Turcja KIEDY i O KTÓREJ?

Przez kilka tygodni fani sportu żyli mistrzostwami Europy w siatkówce kobiet. Nareszcie przyszedł czas na końcowe rozstrzygnięcia. W finale mistrzostw zmierzą się jedne z gospodyń turnieju, Turczynki z Serbkami. W półfinałach nie doszło do sensacji. Niesione dopingiem gospodynie pewnie pokonały Polki nie pozostawiając żadnych złudzeń, kto na ten moment jest lepszy.

Patrzymy jednak na całość obiektywnie. Musimy stworzyć zagrożenie po dograniu piłki przez rozgrywającą. Jeśli rozgrywające nie mogą pograć, ciężko nam się gra. Nasz atak oparty tylko na Malwinie Smarzek to jest za trudne z zespołem takim jak Turcja - mówił po sobotnim meczu Jacek Nawrocki.

Serbki z całą pewnością swoją grę będą opierały na większej liczbie zawodniczek. Jedną z największych gwiazd zespołu jest Mihajlović, ale wiele akcji rozprowadzane będzie także przez Bosković, która w końcówce półfinału katowała swoje rywali. Kto sięgnie po złoto?

Mecz Turcja - Serbia siatkarek w Mistrzostwach Europy zostanie rozegrany w niedzielę 8 września w Ankarze. Początek meczu Turcja - Serbia finału ME siatkarek zaplanowano na godzinę 18:30. Transmisja na żywo w telewizji na antenie Polsatu Sport i TVP Sport. Portal sport.se.pl zaprasza na relację na żywo z meczu.