Bayern Monachium

Autor: EastNews Bayern Monachium

GIGANTYCZNY SKANDAL podczas meczu Bayernu z Hoffenheim! Piłkarze ODMÓWILI gry w piłkę! [WIDEO]

2020-02-29 17:52

Do niebywałego skandalu doszło podczas meczu Bundesligi pomiedzy Bayernem Monachium a TSG Honffeheim. Mimo że na boisku nic nie wskazywało na jakiekolwiek emocje, bo mistrzowie Niemiec prowadzili okazale 6:0, to niespodziewanie doszło do scen odbiegających od tego, co widzimy na stadionach na co dzień. Z powodu zachowania kibiców, piłkarze... odmówili gry w piłkę!

Bawarczycy pokazali na stadionie w Hoffenheim, jak silną są drużyną. Od razu wyprowadzili sporo ciosów i ustawili sobie mecz pod swoją kontrolą. I gdy wydawało się, że bez absolutnie żadnej historii doszusują z tym rezultatem do końca, wydarzyła się rzecz, o której momentalnie zrobiło się bardzo głośno. Kibice gości wywiesili transparent obrażający właściciela rywali, niemieckiego przedsiębiorcę Dietmara Hoppa.

Sędzia przerwał spotkanie, a najważniejsze osoby z Bayernu - Oliver Kahn czy Kaerl-Heinz Ruemmenigge ruszyli do fanów, aby poprosić ich o zdjęcie haseł szkalujących szefa Hoffenheim. To udało się osiągnąć i potyczkę wznowiono, ale... tylko na chwilę. Transparent wrócił bowiem na swoje miejsce, a w rekacji na to arbiter zaprosił obie drużyny do szatni. Do kibiców ruszyli więc pertraktować nawet i piłkarze gości, którzy mieli świadomość, że mimo świetnej gry grozi im walkower.

Po kilku minutach napięcia udało się dojść do porozumienia i wznowiono mecz. Problem jednak w tym, że... piłkarze ani jednej, ani drugiej drużyny nie mieli już ochoty grac w piłkę. Podawali do siebie w środku pola czekając na końcowy gwizdek. Ten ostatecznie nadszedł i stanęło na rzeczonym już 0:6. Gigantyczny niesmak jednak pozostał...

Czy mecz Hoffenheim - Bayern Monachium powinien zostać dokończony?