Na boisku się kompromitują, ale piwo piją z uśmiechem. Piłkarze Bayernu na Oktoberfest [ZDJĘCIA]

2018-10-08 11:58 JWa
Robert Lewandowski i Anna Lewandowska na Oktoberfest
Autor: Instagram/Robert Lewandowski

Bayern Monachium nie jest ostatnio w najlepszej dyspozycji. Mistrzowie Niemiec nie potrafili wygrać czterech kolejnych meczów z rzędu i obecnie zajmują dopiero szóste miejsce w Bundeslidze. Mimo tego, dobre humory nie opuszczają piłkarzy z Bawarii. Dali temu dowód podczas wizyty na Oktoberfest. Pijąc złocisty trunek w towarzystwie życiowych partnerek, zawodnicy Bayernu szeroko się uśmiechali.

Bayern Monachium w weekend przegrał z Borussią Moenchengladbach 0:3 i potwierdziło się, że drużyna jest w kryzysie. Po tym spotkaniu Robert Lewandowski zamieścił emocjonalny wpis na Instagramie. "Lewy" napisał, że zespół z Bawarii wygrywa i przegrywa razem oraz razem wróci na właściwe tory. W niedzielę nadarzyła się okazja, by nieco poprawić nastroje w drużynie Niko Kovaca. Zawodnicy pojawili się na Oktoberfest.

Uśmiechnięci od ucha do ucha raczyli się złocistym trunkiem. Na imprezie pojawili się z partnerkami i chętnie pozowali do zdjęć w towarzystwie swoich drugich połówek. Później wielu piłkarzy rozjechało się na zgrupowania reprezentacji, a pozostali mają kilkanaście dni, by poukładać sobie wszystko w głowie i wrócić na zwycięski szlak.

Najnowsze