Jakub Rzeźniczak

i

Autor: CyfraSport Jakub Rzeźniczak

Mamy nagranie!

Jakub Rzeźniczak pokazał, z kim leży w łóżku! Nie tylko ukochana, nie mógł ukryć uśmiechu!

2022-09-21 14:58

Jakub Rzeźniczak postanowił pochwalić się nagraniem ze swojego łóżka! Kapitan Wisły Płock wyjawił za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych, że w swoim domu śpi nie wyłącznie ze wtuloną ukochaną u swojego boku. Nagranie z sypialni byłego gracza warszawskiej Legii wyszło na jaw do internetu, a sam Rzeźniczak nie mógł ukryć uśmiechu!

Jakub Rzeźniczak postanowił podzielić się nagraniem ze swojej własnej sypialni. Okazuje się, że kapitan Wisły Płock i eksreprezentant Polski spędza czas w swoim łóżku nie tylko u boku pięknej ukochanej. Nagranie ze wszystkiego pojawiło się w internecie, a sam piłkarz sam nie może ukryć radości.

Rosjanie kombinują po usunięciu z EURO 2024. Wyjawili swoje plany, absurd goni absurd!

Tak Jakub Rzeźniczak spędza czas po boiskowych zmaganiach. Nie tylko u boku ukochanej!

Trzeba przyznać, że granie w Ekstraklasie, mimo że poziom ligi nie jest najwyższy, jest wymagające. Jakub Rzeźniczak i jego Wisła Płock są jednym z pozytywnych zaskoczeń sezonu. Drużyna "Nafciarzy" zajmuje obecnie 4. miejsce w tabeli, a duża w tym zasługa Rzeźniczaka, który już od lat jest niekwestionowanym liderem zespołu. Na najnowszym nagraniu zamieszczonym na mediach społecznościowych, były kapitan warszawskiej Legii pokazuje, jak odpoczywa w łóżku i robi to, co ciekawe, nie tylko u boku swojej pięknej ukochanej. Okazuje się, że w sypialni gracza przebywa ktoś jeszcze, co powoduje uśmiech na twarzy eksreprezentanta Polski.

Ewa Brodnicka szokuje! Pokazała się całkowicie nago, gorące zdjęcie można zobaczyć tylko za pieniądze!

Rzeźniczak pokazuje swoją sypialnię. Nie był tam wyłącznie z ukochaną!

Okazuje się, że Jakub Rzeźniczak jest prawdziwym miłośnikiem psów. Na nagraniu widzimy, jak piłkarz Wisły Płock budzi się wraz ze swoją ukochaną i ich pupilami. Podpis pod zamieszczonym nagraniem wideo mówi wszystko.

- Perfekcyjny poranek - napisał Jakub Rzeźniczak.

Sonda
Czy lubisz Jakuba Rzeźniczaka?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze