Reprezentacja Rosji

i

Autor: screen - youtube.com/fifa

Szukają kuriozalnego rozwiązania!

Rosjanie kombinują po usunięciu z EURO 2024. Wyjawili swoje plany, absurd goni absurd!

2022-09-21 12:45

Rosja nie będzie uczestnikiem EURO 2024, po tym jak UEFA podtrzymała swoją decyzję o dyskwalifikacji kadry "Sbornej" spowodowanej zbrojną agresją na terytorium Ukrainy. Decyzja, bez zaskoczenia, oburzyła Rosjan, którzy już teraz myślą, co zrobić w związku z dyskwalifikacją. Roman Teriuszkow, deputowany do rosyjskiej Dumy, postanowił powiedzieć, co należy zrobić w związku z ograniczeniami nałożonymi przez europejskie i światowe zarządy piłkarskie.

Reprezentacja Rosji w piłkę nożną nie będzie uczestnikiem turnieju o mistrzostwo Europy w 2024 roku, co spotkało się z bardzo dużym niezadowoleniem ze strony Rosjan, którzy już teraz myślą nad tym, co zrobić z faktem wyrzucenia ich ze światowego futbolu. Na absurdalny pomysł wpadł Roman Teriuszkow, deputowany do rosyjskiej Dumy, który stwierdził, że lekarstwem na dyskwalifikację jest powiększenie rodzimej ligi piłkarskiej o drużyny, które znajdują się obecnie na okupowanych terenach Ukrainy!

Kuriozalny pomysł UEFA. Znów chcą zmian w Lidze Mistrzów, kibice będą wściekli

Reprezentacja Rosji bez EURO 2024. Rosjanie myślą, co z tym zrobić

Teriuszków jest zdania, że sytuacja związana z rosyjskim futbolem nie zmieni się jeszcze przez lata, a wszystko wskazuje na to, że UEFA i FIFA będą jeszcze przez długi czas bojkotować rosyjskich sportowców.

-  Teraz w sporcie obowiązuje polityka przeciwko wszystkiemu, co rosyjskie. Dlaczego UEFA czy FIFA miałyby reagować inaczej? Wszystkie te organizacje podlegają europejskiej jurysdykcji, a kraje Unii Europejskiej mają do nas wrogie nastawienie - mówi Teriuszków.

Ewa Brodnicka szokuje! Pokazała się całkowicie nago, gorące zdjęcie można zobaczyć tylko za pieniądze!

Rosjanie chcą rozszerzać ligę. O drużyny z okupowanych terenów

- Od dawna mówię, że UEFA i FIFA nie pozwolą nam na powrót do międzynarodowych rozgrywek w ciągu najbliższych 5-10 lat. Nigdy nie miałem nadziei i nigdy nie będę jej miał. Jeśli chodzi o usunięcie naszej drużyny z mistrzostw Europy w 2024 roku, mogę powiedzieć tylko jedno: mam nadzieję, że Rosja ma teraz siłę i chęć przyciągnięcia krymskich klubów do rosyjskich lig zawodowych - mówi Teriuszków

Sonda
Czy Rosja powinna zostać wykluczona ze świata sportu?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze